نهاوند- فرمانده سپاه ناحیه نهاوند بابیان اینکه فتنه‌هایی که از گذشته تاکنون بر این ملت تحمیل شده خسارات فراوانی داشته، گفت: کاندیداها مواضع خود را علیه پدرخواندگان فتنه بیان کنند.

به گزارش پرس شیعه، سرهنگ کامران کریمی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه نهاوند، گفت: به برکت حضور مردم و هدایت‌های معمار کبیر انقلاب امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد و این در حالی است که در زمان طاغوت کشور ما کاملاً وابسته و تحت نفوذ استکبار جهانی و امریکای جنایتکار بود.

وی اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای ملت‌های مسلمان منطقه تبدیل شده و این از برکات انقلاب است که توانسته انقلاب مردمی خود را در عین قدرتمندتر کردن به نمونه‌ای موفق از مردم‌سالاری تبدیل کند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا همواره درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و در این راه علاوه بر جنگ تحمیلی، فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ را بر ملت تحمیل کرده که در این راه باید هوشیار باشیم.

وی بیان داشت: امام راحل و پس از ایشان مقام معظم رهبری همواره بر شناخت توطئه‌های دشمن تأکید کرده‌اند و ما نیز باید مراقب دشمن باشیم چون این دشمن مستکبر از هر راهی برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کند.

کریمی گفت: با حضور مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری تاکنون ملت ایران در مقابل نقشه‌های دشمنان هوشیارانه عمل کرده‌اند و با تقویت روحیه استکبارستیز خود که یکی از اصول انقلاب است راه دشمنان را سد کرده‌اند.

وی اظهار کرد: اخیراً هم دشمن با به راه انداختن جریان نفوذ سعی در ایجاد خلل در باورها و عقاید ما دارد و تلاش می‌کند تا عوامل نفوذی خود را در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی وارد کند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: به برکت خون شهدا و داشتن رهبری آگاه و شجاع، ملت ایران با حضور مستمر و آگاهانه خود در همه عرصه‌های کشور دشمن را در این راه نیز ناکام می‌کنند.

وی بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و انتخابات ۷ اسفندماه دو رویداد خیلی مهمی هستند که ملت ایران باید برای ناامید کردن دشمنان، حضور حماسی در این رویدادها داشته باشند.

کریمی گفت: همه بسیجیان باید مردم را برای حضور آگاهانه در عرصه‌های مختلف انقلاب مانند انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن توجیه کنند و معیارهای انتخاب اصلح را با توجه به فرمان‌ها امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برای مردم بیان کنند.

دهه فجر یادآور رهایی ملت مسلمان ایران از چنگال ظلم و ستم بود

وی افزود: دهه فجر یادآور رهایی ملت مسلمان ایران از چنگال ظلم و ستم بود که با هدایت‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی به دست آمد.

وی اظهار کرد: کشور ما که در زمان رژیم ستم‌شاهی کاملاً وابسته و تحت نفوذ آمریکا و استکبار جهانی بود به برکت وقوع انقلاب و به پشتوانه حضور همیشه درصحنه مردم به کشوری مستقل و بااقتدار تبدیل‌شده است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: اگر مقایسه‌ای در مورد پیشرفت‌های کشور در قبل و بعد از انقلاب انجام بدهیم متوجه می‌شویم که انقلاب اسلامی چه برکات زیادی داشته است و ما را از یک کشور ضعیف به قدرت اول منطقه تبدیل کرده و در زمینه‌های مختلف نظامی، اجتماعی، پزشکی و سیاسی چه پیشرفت‌های عظیمی انجام‌شده است.

وی گفت: امروز وظیفه همه ما پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است و باید با اجرای فرمان‌ها رهبر معظم انقلاب توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم و در همه عرصه‌ها حضور فعالی داشته باشیم.

کریمی عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب دشمنان برای مقابله با نظام اسلامی نقشه‌های مختلفی را طراحی کردند ولی به فضل خدا با حضور به‌موقع مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شد.

وی عنوان کرد: دشمنان بعد از جنگ تحمیلی و مشاهده ایستادگی فرزندان غیور ایران اسلامی، فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ را طراحی و اجرا کردند ولی بازهم موفق نشدند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند افزود: در فتنه ۸۸ امریکای مستکبر و سایر قدرت‌های جهانی با استفاده از عوامل داخلی فریب‌خورده سعی در ضربه زدن به انقلاب را داشتند و خسارت‌هایی را نیز به کشور وارد کردند ولی مردم در روز ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند.

کریمی بابیان اینکه فتنه‌هایی که از گذشته تاکنون بر این ملت تحمیل کردند خسارات مادی و معنوی فراوانی داشته است، گفت: کاندیداها باید مواضع خود را علیه پدرخواندگان فتنه بیان کنند.

کریمی گفت: کاندیداهای انتخابات باید بدانند که در انتخابات بهانه به دست دشمن ندهند و با اعلام موضع روشن و صریح در قبال فتنه، دشمنان را ناامید کنند چون همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند: فتنه خط قرمز نظام است.

وی اظهار کرد: رهبر انقلاب در بیانات اخیرشان سخنان بسیار مهمی را درباره معیارهای انتخاب اصلح عنوان کردند که همه باید با رعایت این شاخص‌ها فرد انقلابی و اصلح را انتخاب کنیم و به مجلس بفرستیم.

فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به برخی معیارهای انتخاب اصلح افزود: شجاع بودن، داشتن تقوا، اعتقاد به قانون اساسی و ولایت‌فقیه، دلسوز و خدمت گذار مردم بودن، مرعوب نشدن در مقابل دشمن، متعهد و ادامه‌دهنده راه امام و شهدا و دلسوز طبقه ضعیف بودن ازجمله معیارها شاخص‌های انتخاب اصلح است