رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه، در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت مجاهد نستوه، روحانی دلاور، یار دیرین امام (ره) و رهبری، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی، نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه موجب اندوه و تاسف گردید.

بی تردید نقش آفرینی‌های بزرگ آن عالم شجاع، انقلابی و مردمی در روند نهضت اسلامی و مبارزه با رژیم پلید شاهنشاهی و سپس در عصر باشکوه جمهوری اسلامی در دفاع از اسلام، قرآن، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهیدان و برافراشته نگه داشتن پرچم مقاومت، جهاد و استکبارستیزی در خطه مجاهدپرور آذربایجان غربی برای همیشه ماندگار و چراغ هدایت مردمان مومن و نجیب به ویژه جوانان غیور آن دیار در مقابله با دشمنان نظام و بدخواهان ایران اسلامی خواهد بود.

اینجانب، این ضایعه جانسوز را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، روحانیت معزز، بیت مکرم ایشان و آحاد مردم شریف و قدرشناس آذربایجان غربی، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و علاقمندان گرامی ایشان صبر و شکیبایی و سکینه قلبی مسئلت می‌نمایم.