فرمانده کل سپاه با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفت.

به گزارش شیعه پرس به نقل از سپاه نیوز، درپی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“انا لله و انا الیه راجعون”

در گذشت روحانی وارسته، مجاهد و فداکار “مرحوم  جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی” را به مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بیت محترم آن مرحوم، روحانیت معزز و آحاد مردم انقلابی و ولایتمدار ارومیه و آذربایجان غربی تسلیت عرض می نمایم.

بی گمان نقش کم نظیر وی به عنوان روحانی بصیر و انقلابی در بسیاری از میادین مجاهدت در قبل و بعد از انقلاب، در دفاع مقدس و ایستادگی مقتدرانه در مقابله با ضد انقلاب و نیز سنگر خطابه پرصلابت و

دشمن شکن نماز جمعه در صیانت از نظام و پاسداری از آرمان های متعالی اسلام همواره در بین مجاهدان و خدمت گزاران صدیق در تاریخ انقلاب اسلامی همچون نگینی برجسته و درخشان خواهد ماند.

از قادر متعال برای آن فقید سعید که در ایام مبارک رمضان به دیدار حضرت حق شتافت علو درجات و برای بیت معظم و بازماندگان مصاب ، صبر و شکیبایی توام با عزت و سعادت مسئلت می نمایم.

بیشتر بخوانید.....
هشدار سرلشکر رشید به زمینه‌سازان مداخله قدرت‌های استکباری درمنطقه