یعقوب عمیدرور رئیس شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی که پیش از این مشاور نتانیاهو بوده است با ترکی الفیصل شاهزاده عربستان سعودی در واشنگتن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از شبکه المنار، «ترکی الفیصل» رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان سعودی با «یعقوب عمیدرور» مشاور سابق نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

بر اساس این گزارش، الفیصل در جریان این دیدار که در واشنگتن انجام شد از تمایل عربستان سعودی برای همکاری های گسترده با رژیم صهیونیستی در تمامی زمینه ها سخن گفت.

الفیصل در جریان این دیدار تأکید کرد: ما با اندیشه اعراب و اموال یهودی‌ها می توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم؛ درست از این طریق است که می توانیم در زمینه های مختلف پیشرفت های بسیاری داشته باشیم.

وی همچنین تصریح کرد: صلح میان اسرائیل و کشورهای عربی به مقابله با هر نوع تهدید چه از سوی ایران و چه از سوی دیگر کشورها کمک بسزایی می کند.

از سوی دیگر، «یعقوب عمیدرور» مشاور سابق «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: امروز بزرگترین نگرانی اسرائیل، ایران است.

وی همچنین مدعی شد: ما اجازه نمی دهیم که ایران به تسلیحات هسته ای دست پیدا کند و به همین دلیل برای دفاع از خود آماده هستیم!

این مقام صهیونیست افزود: ایرانی ها همچنان به حمایت از حزب الله لبنان ادامه می دهند؛ حزب اللهی که بیش از ۱۰۰ هزار موشک و خمپاره در اختیار دارد.

وی اظهار داشت: اطلاعاتی که در دست داریم، نشان می دهد که موشک های حزب الله کاملا دقیق بوده و می تواند حساس ترین اهداف در تل آویو را هدف قرار دهد.

گفتنی است، این اولین دیدار علنی میان مقامات صهیونیستی و سعودی نیست و پیشتر نیز «أنور عشقی» عضو شورای مشورتی رژیم سعودی بارها با مسئولان رژیم صهیونیستی چنین دیدارهایی را برگزار کرده است.