بشرویه-امام‌جمعه بشرویه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه را نشان‌دهنده پشتیبانی مردم از انقلاب دانست و گفت: ملت ایران با حضور پرشور در این راهپیمایی حضور خود در صحنه را به دشمنان ثابت می کنند.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام محمد شمس‌الدین در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارکه فجر بیان کرد: ملت ایران در دهه فجر از ظلم و ستم استکبار شاهنشاهی رهایی یافتند.

وی افزود: معمار کبیر انقلاب با الگو گرفتن از نهضت حسینی به مبارزه با ظلم و ستم برخاست و خواهان عدالت‌گستری در بین تمام اقشار مردم بود.

امام‌جمعه شهرستان بشرویه گفت: امروز نیز ملت ایران برای حفظ اقتدار و عزت خود بایستی همواره پیرو ولایت باشند.

حجت‌الاسلام شمس‌الدین از تمام مردم خواست تا همچون گذشته این بار نیز حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم با این حضور خود ثابت می‌کنند که در صحنه حضور دارند و گوش به‌فرمان ولایت‌فقیه از میهن و نظام خود دفاع می‌کنند.

حجت‌الاسلام شمس‌الدین نیز اشاره‌ای بر پیروزی نیروهای مقابل داعش در حلب سوریه داشت و افزود: نیروهای تکفیری تروریستی داعش در پی بدنام کردن اسلام ناب محمدی هستند اما خداوند همواره با مسلمانان و مظلومان است.

امام‌جمعه شهرستان بشرویه به انتخابات پیش رو نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی لزوم شرکت پرشور در انتخابات بسیار احساس می‌شود.

وی افزود: اهمیت این حضور به‌اندازه‌ای است که مقام معظم رهبری فرموده‌اند حتی کسانی که این نظام و رهبری را قبول ندارند بایستی در پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند.

امام‌جمعه بشرویه ادامه داد: امید است افرادی اصلح، برگزیده و لایق را انتخاب کنیم تا بتوان امور مملکت را به‌دست آنها بسپاریم.

حجت‌الاسلام شمس‌الدین با اشاره به قدرت‌نمایی نیروی دریایی ارتش در رزمایش ولایت ۴ نیز گفت: امروزه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدرانه پیوسته در تلاش برای حفظ سیادت دریایی جمهوری اسلامی ایران از آب های بین‌المللی و آزاد است.

امام‌جمعه شهرستان بشرویه تاکید کرد: این اقتدار و عزتی را که امروز در زمینه آب های بین‌المللی و آزاد داریم مرهون تلاش متخصصان و کارکنان داخلی با اعتقاد و ایمان و نیز ولایتمداری هستیم.

وی همچنین در ادامه اظهار امیدواری کرد و افزود: خوشبختانه به برکت جوانان و دانشمندان بسیجی کشور عزیزمان ایران شاهد پیشرفت انرژی هسته‌ای نیز هستیم.