اهواز – امام جمعه اهواز گفت: افرادی رد یا عدم احراز صلاحیت شده بدانند سنگرهای دیگری برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

به گزارش پرس شیعه، آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه امروز اهواز با اشاره به رد صلاحیت برخی نامزدها از سوی شورای نگهبان عنوان کرد: تعدادی از افرادی که رد صلاحیت شده اند را می شناسم و ارادت خاصی نسبت آنها دارم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: اعضای شورای نگهبان، انسان‌های باتقوایی هستند ولی آنها قضاوتشان در مورد نامزدهای انتخاباتی بر اساس گزارش هایی است که هیئت های نظارت به آنها داده اند.

وی عنوان کرد: صلاحیت برخی افراد رد یا عدم احراز صلاحیت شده در هیئت های نظارت از سوی مراجع چهارگانه تائید شده بود ولی گزارش های مردمی در مورد آنها منجر به رد صلاحیت یا عدم اجزار صلاحیت آنها شده است.

آیت الله جزایری تاکید کرد: اعتراضی به شورای نگهبان نیست چون آنها بر اساس گزارش هایی که به آنها رسیده قضاوت کرده اند و به عبارتی اختلاف شخصی با فردی ندارند.

امام جمعه اهواز بیان کرد: چه افرادی که تائید صلاحیت می شوند و چه آنهایی که تائید نشده اند باید به قانون احترام بگذارند و از نظام جمهوری اسلامی و شورای نگهبان دفاع کنند ولی انتظار می رود در دوره های آینده هیئت های نظارت و شورای نگهبان با وقت بیشتری صلاحیت افراد را بررسی کنند.

آیت الله جزایری تاکید کرد: آنهایی که به هر دلیل تائید صلاحیت نشده اند باید بدانند که در این نظام باید خدمت کنند و سنگرهای دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تاکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار مهم است و دنیا بعد از اتفاقات اخیر منتظر واکنش ایران هستند به همین دلیل مردم ایران باید باشکوه تر از هیشه در این راهپیمایی شرکت کنند.