کرمان – امام جمعه موقت کرمان بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان در ایام انتخابات تاکید کرد و گفت: مراقب باشیم در این برهه زمانی سوژه دست دشمنان ندهیم.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌ الاسلام محمد قاسمی ‌زاده ظهر امروز در خطبه ‌های نماز جمعه این هفته کرمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران متمایز از سایر انقلاب هاست و مردم در شکل گیری آن نقش اساسی داشتند.

وی با اشاره به اینکه مردم همواره حامی انقلاب و نظام بوده اند، گفت: مردم همانند سال های گذشته حضوری پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشند و حماسه آفرینی در این روز زمینه ساز خلق حماسه سیاسی در هفتم اسفندماه است.

حجت الاسلام قاسمی زاده یادآور شد: ملت ایران با صبر و بردباری ادامه دهنده آرمان های انقلاب بوده و به نظام وفادار هستند.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به الگوبرداری جهانیان از انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: همین امر موجب هراس دشمنان شده است.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) اراده الهی را عنصر پیروزی انقلاب عنوان کرد و گفت: باید هوشیار باشیم چرا که دشمنان اعتقادات و باورهای ملت ایران را هدف قرار داده اند.

حجت الاسلام قاسمی زاده با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اکنون جنگ ایمان و اعتقادی برقرار است»، افزود: باید مراقب توطئه های دشمنان در همه زمینه ها به ویژه حوزه فرهنگ باشیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به هفتم اسفندماه؛ روز برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: باید زمینه لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

امام جمعه موقت کرمان با هشدار در خصوص لزوم هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان در ایام برگزاری انتخابات، تصریح کرد: حضور گسترده در انتخابات دشمنان را ناامید و مایوس می کند.

حجت الاسلام قاسمی زاده با اشاره به رشد ۶۲ درصد تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان و ۶۵ درصدی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این حجم حضور داوطلبان کار را با پیچیدگی هایی مواجه و کار هیئت های نظارت و اجرایی را دشوار می کند.

وی شورای نگهبان را نهادی رسمی و قانونی احراز صلاحیت داوطلبان دانست و افزود: در این ایام باید مراقب باشیم که بهانه و سوژه دست دشمنان ندهیم.