فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از سه اصل ولایت، نظام و قانون اساسی به عنوان خطوط قرمز یاد کرد و گفت: ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی به هیچ وجه از این سه اصل اساسی کوتاه نمی آیند.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، عصر امروز یکشنبه در نشست شورای عالی بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان، با اشاره به ویژگی های بسیجیان، هرکس را که ولایت، پرچم جمهوری اسلامی و قانون اساسی را قبول داشته باشد، بسیجی خواند و گفت: ایمان به خدا، اعتقاد قلبی و باور درونی به خالق یکتا از مهم ترین ویژگی یک بسیجی است.

وی در ادامه، پیروی و اطاعت از ولایت فقیه و تبعیت پذیری از رهبری نظام را به عنوان شاخص ترین ویژگی های بسیج یاد کرد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مکتبی بودن را مهم ترین مشخصه یک بسیجی عنوان کرد و گفت: نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی و جهاد همه جانبه در راه خدا نیز از دیگر جنبه های مکتبی بودن نیروهای بسیجی است.

سردار ترابی از سه اصل ولایت، نظام و قانون اساسی را از خطوط قرمز یاد کرد و افزود: ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی به هیچ وجه از این سه اصل اساسی کوتاه نمی آیند.

وی ضمن تشریح فعالیت های بسیج جامعه پزشکی، گسترش، ترویج و اشاعه فرهنگ بسیجی در بین پزشکان را از اهداف تشکیل بسیج جامعه پزشکی عنوان کرد.

در ادامه مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان نیز بیان کرد: ویزیت بیماران تنها هدف اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم نیست بلکه این اقدام با هدف توسعه و اشاعه فرهنگ بسیجی در این مناطق صورت می گیرد.

وی با تشریح عملکرد جامعه پزشکی استان هرمزگان از ارائه خدمات در اقصی نقاط استان خبر داد و تصریح کرد: در راستای اعزام تیم های پزشکی تقاضاهای زیادی از مناطق محروم داریم.