کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حضور باشکوه و با عظمت مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن غرب و آمریکا را تسلیم اراده ملت ایران می‌کند.

به گزارش پرس شیعه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته در کرمانشاه با توصیه همگان به دوری از معصیت اظهار داشت: دهه فجر یادآور عظمت جمهوری اسلامی ایران است و اکنون پس از ۳۷ سال از پیروزی انقلاب شاهد اقتدار ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها در سطح جهان هستیم.

آیت الله علما بر لزوم برپایی باشکوه جشن‌های ایام‌الله دهه فجر در استان کرمانشاه تاکید کرد و افزود: مسئولان همه تلاش خود را برای اجرای هر چه باشکوه‌تر مراسم‌ها و جشن‌های دهه فجر به کار گیرند و سنگ تمام بگذارند.

خطیب جمعه کرمانشاه در ادامه خوستار اتخاذ تدابیر و تهمیدات لازم جهت حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و عنوان کرد: ۲۲ بهمن برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و چشم دشمن به حرکت مردم در این روز دوخته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را وظیفه عمومی و بیانگر تجدید پیمان با آرمان‌های امام(ره) و رهبری دانست و افزود: حضور با عظمت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چشم دشمن را کور می‌کند.

آیت الله علما همچنین اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون حضور ملت ایران در تمام عرصه‌ها دانست و گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن غرب را تسلیم اراده ملت ایران می‌کند.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه خطبه‌ها انطباق شورای امنیت ملی با تفکر اسلامی را سفارش اکید مقام معظم رهبری عنوان و بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران بدون نام و خط مشی امام خمینی(ره) بی‌معنی است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اصول مردم سالاری را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: حفظ استقلال کشور و پایبندی به دین اسلام آرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است

آیت الله علما ولایت فقیه را عنصر اصلی مورد تاکید بنیانگذار کبیر انقلاب دانست و افزود: تاکید امام راحل(ره) بر اطاعت از ولی فقیه برای حفظ اتحاد در جامعه اسلامی است.

امام جمعه کرمانشاه دفاع از مستضعفان را خط مشی امام راحل(ره) عنوان و اظهار کرد: رفع مشکلات معیشتی مردم، قانون‌مداری و حفظ دستاوردهای نظام باید مورد توجه مسئولان باشد.