امام جمعه زنجان پیروی انقلاب اسلامی را مدیون رهنمودهای روشنگرانه امام خمینی (ره) دانست و گفت: پیروزیهای ملت ایران که در تاریخ به ثبت رسیده است حاصل تلاشهای مداوم امام خمینی (ره) و رهبری هوشمندانه ایشان است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله علی خاتمی امشب در جلسه ستاد ارتحال امام خمینی‌(ره) اظهار داشت: همه ساله ویژه مراسم‌های ارتحال امام خمینی (ره) در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه روز عزاداری ارتحال امام خمینی(ره) در شهر زنجان با مراسم ویژه عزاداری و حرکت دسته عزاداری انجام می‌شود، تصریح کرد: این مراسم امسال با روز جمعه و اقامه نماز جمعه مقارن است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: علاوه بر اعزام زائران به حرم مطهر امام خمینی(ره) ضروری است تا اقدامات لازم برای برگزاری مراسم‌های باشکوه در تمامی نقاط استان زنجان از سوی دستگاه‌ها و مسئولان مربوطه انجام گیرد.

وی پیروی انقلاب اسلامی را مدیون رهنمودهای روشنگرانه امام خمینی(ره) دانست و ابراز کرد: پیروزیهای ملت ایران که در تاریخ به ثبت رسیده است حاصل تلاشهای مداوم امام خمینی(ره) و رهبری هوشمندانه ایشان است.

آیت‌الله خاتمی خدمت در سفره انقلاب اسلامی را برای خود و تمامی مسئولان کشور و استان مایه افتخار دانست و گفت: عبادت دانسته شدن خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون امام خمینی(ره) هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه مراسم سخنرانی نقطه عطف عزاداری ارتحال امام (ره) است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش دستگاه‌های اجرایی ذیربط شاهد برگزاری ویژه مراسم‌های ارتحال امام خمینی(ره) در تمامی شهرستان‌های استان زنجان باشیم.