علمای بحرین به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: سفارت آمریکا (در قدس شریف) اکنون در خط مقدم جنگ با مسلمانان و اعراب قرار گرفته است.

به گزارش پرس شیعه، علمای بحرین به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد؛

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
﴿فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الْآخِرَهِ لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُوا الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّهٍ وَلِیُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِیرًا﴾ الإسراء ٧

روز جهانی قدس روز فریاد بلند آزادگان و مستضعفان جهان علیه مستکبران و استعمار و اشغالگران است. روزی که با خواست الهی و بصیرت الهی فقیه ربانی حضرت امام خمینی ره در ماه عبادت و جهاد به اراده امت و محرکی به سوی آزادی و قیام و نهضت و اعتلای کلمه الله که حق و عدالت و برپایی قسط است گره خورد.

آمریکا شیطان بزرگ است و فرزند نامشروع دست پروده اش رژیم صهیونیستی پایه و اساس شر و فساد در اقصی نقاط جهان اند، امروز تمامی ملت های تحت ظلم باید علیه این طغیان بایستند. مایه شرف ملت ما ست که جزیی از محور مقاومت در برابر چپاولگران و ثروتهایشان باشند. همچنین ملت ما از هر خیانتکار صهیونیست زده که خود را منسوب به ملت بحرین می نماید اعلام برائت می کنند.

قدس پایتخت فلسطین است و باید از لوث وجود اشغالگران پاک گردد. سفارت آمریکا (در قدس شریف) اکنون در خط مقدم جنگ با مسلمانان و اعراب قرار گرفته و باید روزی را پیش روی خود ببینند از فلسطین بیرون رانده خواهد شد.

به ملت وفادار بحرین که همیشه یاور قضیه های مسلمانانند افتخار نموده و از آنها خواستاری علیرغم تمامی دردها و زخم های خود به احیای روز قدس برخیزند.