فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت: توانمندی های دفاعی ما اجازه هر گونه اقدام از سوی دشمنان را سلب می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع کارکنان این قرارگاه اظهار داشت: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) به لحاظ توانایی رزم و دفاع در آمادگی کامل به سر می برد و تجهیزات متنوع و بومی راداری، موشکی، توپخانه ای و شنود الکترونیکی در اختیار افسران جوان و آموزش دیده قرار دارد تا با تمام توان از امنیت آسمان کشور پاسداری کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: پدافند هوایی بنا بر فرمان فرماندهی معظم کل در اولویت دفاع از کشور قرار دارد و این تدبیر مسولیت همه ما را در تمکین از فرمان ایشان برای حراست از آسمان کشور بیشتر می کند.

صباحی فرد با اشاره به دست آوردهای قرارگاه پدافند هوایی افزود: توانمندی های دفاعی ما اجازه هر گونه اقدام از سوی دشمنان را سلب می کند و مجموعه قرارگاه پدافند هوایی با استفاده از شبکه دیده بانی بصری، رادارهای ثابت و تاکتیکی، سامانه های جمع آوری اطلاعات سیگنالی به صورت مداوم آسمان کشور را مراقبت می کند.