پیکر شهید محمد پازوکی‌ طرودی تنها شهید تفحص سمنانی در گلزار شهدای شهر سمنان آرام گرفت.

به گزارش پرس شیعه؛ پیکر مطهر شهید محمد پازوکی‌ طرودی صبح امروز با حضور گسترده طلاب و روحانیون، اصناف، بسیجیان، مدیران، ورزشکاران، عشایر، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف از معراج الشهدای میدان سعدی شهر سمنان تا گلزار شهدای این شهر تشییع و در گلزار شهدای شهر سمنان به خاک سپرده شد.

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بر پیکر مطهر شهید محمد پازوکی‌طرودی نماز خواند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در حاشیه این مراسم با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید محمد پازوکی‌طرودی نخبه سمنانی اظهار داشت: این شهید دارای جایگاه والایی در نزد خداوند متعال است و شهادت وی برگ زرینی دیگر بر افتخارات انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم سمنان در این تشییع جنازه تصریح کرد:مردم سمنان با حضور در این تشییع جنازه شهید،ولایتمداری و شهید پروری خود را به اثبات رساندند.

به گزارش تسنیم، شهید محمد پازوکی طرودی عصر شنبه و پنج روز پس از انفجار مین والمری در ارتفاعات کانی مانگا (پنجوین عراق) که در جریان تفحص شهدا به وقوع پیوست؛ آسمانی شد.

مجلس ترحیم شهید محمد پازوکی طرودی امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در شبستان اعظم امامزاده یحیی ابن موسی (ع) سمنان برگزار می‌شود.

همچنین مجلس سوم و هفتم این شهید، پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ الی ۱۸ در شبستان اعظم امامزاده یحیی ابن موسی (ع)سمنان برگزار خواهد شد.