سایتهای خبری خارجی به صورت گسترده خطبه های نماز عید فطر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را پوشش دادند.

به گزارش شیعه پرس، شبکه خبری المیادین با پوشش خطبه های رهبر انقلاب اسلامی ایران نوشت: آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر تاکید کرد که توطئه دشمنان در فشار اقتصادی بر ملت ایران نمود پیدا می کند تا مردم این کشور را مأیوس کند. مردم ایران باید به سمت کار و تولید و همکاری با دولت حرکت کند. کشورهای مستکبر همواره نقشه هایی برای تضعیف اراده این ملت دارند اما آنها شکست خواهند خورد.

سایت خبری النشره نیز با انتشار سخنان رهبر معظم انقلاب به نقل از ایشان نوشت: دشمنان هرچقدر پول در منطقه خرج کردند چیزی به دست نیاوردند. آینده کشور به فضل الهی بهتر از شرایط کنونی خواهد بود. با وجود تبلیغات خصمانه، دیگر ملتها به ملت ایران نزدیک تر شده اند.

سایت خبری العهد نیز با پوشش سخنان رهبر انقلاب به نقل از ایشان نوشت: ملتهای جهان اسلام اهمیت روز جهانی قدس را برای یاری رساندن به فلسطین درک کردند. بزرگداشت این روز در ایران و دیگر کشورها طی سال جاری با مشارکت بیشتری رو به رو بود و این بدان معنی است که ملتهای اسلامی به ملت ایران نزدیک تر شده اند.

شبکه خبری المنار نیز ضمن پوشش گسترده بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید فطر، به انتشار اظهارات ایشان در خصوص توطئه های دشمنان، فشارهای اقتصادی آنها و همچنین حماسه مسلمانان در حمایت از روز قدس، پرداخت.

بیشتر بخوانید.....
ترامپ با تصمیم خود فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع کرد