یک رسانه کویتی از حضور سفیر رژیم سعودی در نشست اخیر عناصر ضد انقلاب و مزدوران مرتبط با بیگانگان در کشور کویت پرده برداشت.

به گزارش پرس شیعه؛ الرای نوشت این نشست (ضد انقلاب و مزدوران بیگانگان) روز سه شنبه سوم می (چهاردهم اردیبهشت) با حضور دوخی الحصبان معاون دبیرکل اتحادیه وکلای عرب و مشارکت برخی فعالان و شخصیت‌های سیاسی عربی از جمله علی الدقباسی و بدرالداهوم نمایندگان سابق پارلمان کویت و عبدالعزیز الفایز سفیر عربستان سعودی در کویت برگزار شد.

شرکت سفیر عربستان در نشست عناصر ضد انقلاب بار دیگر بر عمق کینه‌توزی و خصومت‌ورزی رژیم آل سعود با انقلاب اسلامی و مردم ایران تاکید کرد.

حکومت سعودی که ماجراجویی‌های نظامی ویرانگرش در کشورهای اسلامی منطقه چیزی جز شکست و سرخوردگی برایش نداشته است، در ادامه تحرکات خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای جلوگیری از بازگشت امنیت و ثبات به منطقه در راستای سیاست‌های خطرناک آمریکا و رژیم صهیونیستی، نشست فتنه‌افکنانه‌ای را در کویت با حضور ۳۰۰ نفر از شخصیت‌های مزدور وابسته به خود در برخی کشورهای عربی برگزار کرد.
نکته جالب اینکه در این نشست ضدایرانی، شرکت کنندگان که با دلارهای آل سعود از برخی کشورها دعوت شده‌ بودند تا به جوسازی و اتهام‌زنی علیه جمهوری اسلامی ایران دست بزنند، از جنگ ویرانگر سعودی‌ها و متحدانشان با عنوان ادعایی توفان قاطعیت حمایت کردند.

سخنرانان در این نشست ضدایرانی، اشغالگری رژیم صهیونیستی از جمله اشغال فلسطین را کم‌اهمیت خواندند و خواستار مقابله با ایرانی شدند که مهمترین حامی ملت و مقاومت ملت فلسطین و آزادی‌خواهان جهان است.
انتهای پیام/