یک شهروند فلسطینی در عملیاتی شهادت طلبانه به وسیله سلاح سرد به تجمع شهرک نشینان صهیونیست در قدس اشغالی حمله کرد که به دنبال آن سه شهرک نشین به شدت زخمی شدند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از خبرگزاری معا، عملیات های شهادت طلبانه فلسطینیان علیه نظامیان صهیونیست در سرزمین های اشغالی همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، به دنبال یکی از این عملیات ها، یک شهروند فلسطینی به وسیله سلا سرد به تجمع صهیونیستها در منطقه ای در قدس اشغالی یورش برد.

به دنبال این حمله سه شهرک نشین صهیونیست به شدت زخمی و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

منابع رسانه ای تاکنون هیچ خبری در خصوص سرنوشت عامل این عملیات استشهادی منتشر نکرده اند.

از سوی دیگر، نیروهای اشغالگر قدس منزل یک فلسطینی را در کرانه باختری تخریب کردند و در سایر مناطق تعدادی را بازداشت کردند.

نیروهای صهیونیستی منزل حسن ابوالتین را در روستای الوجه در کرانه باختری را ویران کردند. صهیونیست ها علت این اقدام را نداشتن مجوز اعلام کردند.

در همین حال در ادامه بازداشت های فلسطینیان در کرانه باختری صبح امروز صهیونیست ها با یورش به چند خانه در بیت امّر در شمال الخلیل پنج فلسطینی را بازداشت کردند.

همچنین در طولکرم صهیونیست ها با هجوم به خانه فتحی القرعاوی از اعضای حماس و عضو مجلس قانون گذاری فلسطین فرزند وی حمزه القرعاوی را ربودند. این در حالی است که حمزه از جمله اسرای فسلطینی است که ۷سال قبل از زندان های رژیم صهیونیستی آزاد شده بود.

در همین حال رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که در حمله دیشب جوانان فلسطینی به نزدیکی شهرک صهیونسیتی در نزدیکی بیت لحم تعدادی از خودورهای شهرک نشینان دچار آسیب شده است.