سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی در واکنش به استمرار درخواست های صهیونیست ها از کشورش، نمایندگان پارلمان این رژیم را «قدرنشناس» خواند.

به گزارش شیعه پرس به نقل از رسانه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، «دیوید فریدمن» سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی به دلیل استمرار درخواست های مقامات رژیم اشغالگر قدس از آمریکا پس از انتقال سفارت واشنگتن از تل آویو به قدس، نمایندگان پارلمان این رژیم موسم به کنست را «قدرنشناس» خواند.

سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی در این باره گفت: آنها درک نمی‌ کنند که آمریکا منافع جهانی دیگری جدا از اسرائیل دارد؛ اما سیاستمداران اسرائیلی فقط دستور کار داخلی خود را دنبال می کنند.

این در حالیست که اخیراً نمایندگان کنست درخواست جدیدی را از آمریکا مطرح کرده اند و بر اساس آن از واشنگتن خواسته اند جولان اشغالی را به رسمیت بشناسد!

لازم به ذکر است، مجمع عمومی سازمان ملل ۲۱ دسامبر سال جاری میلادی با ۱۲۸ رأی موافق، ۹ رأی مخالف و ۳۵ رأی ممتنع، پیش‌نویس قطعنامه مربوط به وضعیت قدس را علیه اقدام یکجانبه ترامپ به تصویب رساند.

کشورهای مخالف با این قطعنامه، آمریکا، گواتمالا، هندوراس، جزایر مارشال، میکرونزی، نائورو، پالائو، توگو و رژیم صهیونیستی بودند.

گفتنی است دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز ۶ دسامبر سال گذشته میلادی (۱۵ آذر ۹۶) اعلام کرده بود که قصد دارد سفارت آمریکا را به بیت المقدس منتقل کند و آن را به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی معرفی کند.

بیشتر بخوانید.....
برگزاری نشست مقابله با عادی سازی روابط با اسرائیل در خلیج فارس