ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید براینکه معنویت در ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج خود قرار دارد، گفت: اگر نیروهای مسلح ما با معنویت عجین شوند، هیچ دشمنی توان مقابله با ما را ندارد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام آل هاشم ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز در مراسم تجلیل از معلمان نمونه این سازمان در مرکز عقیدتی-سیاسی ارتش با تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، از زحمات و اقدامات سپاه پاسداران در عرصه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

آل هاشم گفت: بایستی معنویت نیروهای مسلح را در کنار آمادگی های جسمی و رزمی آنها را بالا ببریم. البته ارتش در راستای تدابیر رهبر معظم انقلاب و با الهام گرفتن از دستور الهی، از آمادگی بالایی برخوردار است.

وی گفت: نماد برنامه های فرهنگی ما، نماز و قرآن است.

آل هاشم با بیان اینکه افتخار می کنم که امروز در ارتش روزانه بیش از ۷۰۰ وعده نماز داریم، گفت: نیروهای مسلح در امر نماز و نمازگزاری پیش قدم هستند.

وی اضافه کرد: شاید امسال ارتش به عنوان نیروی برتر در زمینه برنامه های قرآنی در میان نیروهای لشکری و کشوری معرفی شود.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر اینکه برنامه ریزی کرده ایم ۶۵ هزار حافظ قرآن در مدت ۱۰ سال در ارتش وارد میدان شود، گفت: البته این حافظان می توانند حافظ ۵ یا ۶ جزء قرآن هم باشند که این امر با همت فرماندهان و روحانیون ارتش در حال شکل گیری است.

وی افزود: امروز معنویت در ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج خود قرار دارد.

آل هاشم اضافه کرد: اگر نیروهای مسلح ما با معنویت عجین شوند، هیچ دشمنی توان مقابله با ما را ندارد.