استاندار مازندران با اشاره به نزدیک شدن نابودی داعش در کشور های منطقه با رشادت شهدای مدافع حرم، از شهید محمد بلباسی به عنوان خادم سرافراز فرهنگ و ارزش‌ها یاد کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ ربیع فلاح جلو دار به اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و مسئولان شهرستان قائم‌شهر با حضور در منزل شهید بلباسی با خانواده این شهید والامقام مدافع حرم دیدار کرد.

استاندار مازندران در این دیدار از شهید بلباسی به عنوان خادم سرافراز فرهنگ و ارزش‌ها یاد کرد و گفت: شهادت این فرزند رشید اسلام، همه مردم مازندران و قائم‌شهر را داغدار کرد.

وی افزود: امروز دفاع از حریم امامت و ولایت خط اول مبارزه و مقاومت ملت بوده و افتخار می‌کنیم که در حراست از اهل بیت (ع) شهید شویم.

استاندار مازندران تاکید کرد: شهید بلباسی عاشق خدمت به مردم و دفاع مقدس بوده و یادش همواره در خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

فلاح گفت: امروز جریان شوم داعش بسیاری از کشورها را ناامن کرده و فرزندان سرافراز مازندران با افتخار در مقابل این گروه تکفیری و افراطی ایستادگی و مقاومت می‌کنند.

استاندار مازندران تاکید کرد: اگرچه در غم شهدای عزیز مدافع حرم داغدار هستیم اما افتحار می‌کنیم که تربیت یافتگان مکتب عاشورا در عرصه ایثار و مقاومت, پیشتاز و پیشگام هستند.

وی با اشاره به اینکه روح شهدای مدافع حرم بویژه بلباسی حاضر و ناظر اعمال ما است، گفت: وظیفه همگان بوده که از این فرصت‌ها برای خدمت جهادی به مردم استفاده کنیم.

فلاح برای همسر داغدار و خانواده صبور و بزرگوار شهید محمد بلباسی آرزوی صبر جمیل و استقامت در تداوم راه و ارزش‌های شهدا کرد و افزود: فرزندان این شهید عزیز نیز راه این شهدای مظلوم حرم و شهید بلباسی را ادامه خواهند داد.