بازیگر کشورمان عنوان کرد: خاموش‌کردن آتش خطرى که هر لحظه بیشتر به‌سوی سرزمینم زبانه می‌کشد، بهایش جان شیرین مردان مرد ایران من است.

به گزارش پرس شیعه؛ پرویز پرستویی بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش با انتشار تصویر دسته‌جمعی از شهدای مدافع حرم، پیش از شهادتشان در منطقه خان طومان، نوشت:
«و کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید که اینان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان متنعم‌اند»

امروز دوباره در کوچه‌های شهر ما شهید می‌آورند، شهید حرم؛ شهیدِ دفاع، دفاع از ارزش و دفاع از اعتقاد و دفاع از مرزهای کشورم که اینان به احساس و شعور خطر را در پیرامون آن حس کرده‌اند؛ و این دفاع آن‌چنان برای ایرانی مقامی بلند و ارزشی والا دارد که گلهای وطنم چون آوازی از آیه‌های هماهنگ انسانی، آگاهانه در پی آن به استقبال مرگی پر از شرف و عزت، می‌شتابند و جان خویش را فدای امنیت، آسایش و آزادی آینده میهن خود می‌کنند.

افسون در مهر آنها و شگفت‌زده از بیداری آنها و احساس مسئولیت آنها، بغضی عظیم و گران سینه‌ام را می‌فشارد؛ آری، خاموش کردن آتش خطرى که هرلحظه بیشتر به‌سوی سرزمینم زبانه می‌کشد، بهایش جان شیرین مردانِ مرد ایران من است.

آنان که از مرگ نمی‌هراسند و آن را گرم در آغوش می‌گیرند و شیرینی وصالش را به حسی پرغرور از ایجاد امنیت برای مردم سرزمین خود آکنده می‌کنند.

تو با خون خود گواه و شاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از آزادگی و از مرگی اصیل و راستین و پر از بینایی و دارای هدف؛ که تو در پی قهرمانی و کشته شدن و پیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان و خاک میهنت رفتی و چه مرگی از این زیباتر و شورانگیزتر و چه روحی از روح تو زنده‌تر و جاویدتر و حاضرتر؟!… .

(تو می‌دونی گردان بره خط، گروهان برگرده یعنی چی؟ تو می‌دونی دسته بره خط، نفر برگرده یعنی چی)

دلنوشته پرویز پرستویی برای شهدای مدافع حرم