ساری – استاندار و جمعی از مسئولان مازندران با حضور در منزل برخی خانواده های شهدای حرم از آنان تجلیل کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ استاندار مازندران عصر سه شنبه با حضور در منازل شهیدان محمود رادمهر و سعید کمالی از مقام والای شهدای مدافع حرم تجلیل کرد و شهدای مدافع حرم را مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: اقتدار امروز ما نتیجه ایثار و فداکاری شهدای گرانقدر است.

ربیع فلاح جلودار با تاکید بر اینکه آرامش، امنیت و آرامش امروز ما به برکت خون شهداست، دفاع از حرم اهل بیت را وظیفه همه و خط مقدم جبهه مبارزه با استکبار و داعشی های کافر دانست و گفت:امروز هر چه داریم از عنایات اهل بیت علیهم السلام است.

وی شهدا را فرزند ملت و جامعه خواند و گفت :این شهیدان عزیز مدافع حرم با اعتقاد و آرمان های الهی وارد عرصه نبرد با تکفیری ها شده اند

فلاح جلودار روحیه بالا و پر استقامت خانواده های معرز شهدا را ستود و گفت:خداوند به شهدا و خانواده های معظم آنان توجه خاص داشته است و مسئولان استان و شهرستان نیز قدر خانواده های عزیز و صبور شهدا را می دانند.

وی در پایان عزت و جایگاه شهدا و خانواده های آنان را بسیار بالا خواند و ابرازی امیدواری کرد با مجاهدت و حماسه آفرینی مدافعان حرم انتقام سختی از نیروهای تکفیری و داعش گرفته شود.

استاندار مازندران همچنین در منزل خانواده شهید مدافع حرم محمد بلباسی در قائمشهر حضور یافت و شهادت این سرباز فداکار مدافع حرم ال الله را تبریک و تسلیت گفت.

۱۳ مدافع مازندرانی در حملات تروریستی اخیر در سوریه به درجه رفیع شهادت و ۲۱ نفر مجروح شدند.