وزیر اطلاعات در جمع مردم شهرستان بافت با اشاره به این که حکومت اسلامی ایران بر پایه اخلاق و معنویت و خدمت به مردم است افزود: نظام حکومت اسلامی ایران در چهارچوب اسلام و شرع است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید محمود علوی و هیئات همراه پیش از ظهر امروز با ورود به شهرستان بافت، مورد استقبال فرزندان شهید منصور توحیدی شهید عرصه امنیت قرار گرفت و در اولین اقدام با حضور در گلزار شهداء شهرستان بافت، به مقام شامخ شهداء ادای احترام کرد و در جمع خانواده معظم شهداء و ایثارگران در گلزار شهداء قبور مطهر را گلباران کرد.

وزیر اطلاعات و هیئات همراه سپس با حضور در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرستان بافت، با حضور در جمع مردم نمازگزار، ضمن ادای فریضه نماز ظهر و عصر در جریان مشکلات و خواسته های مردم هم قرار گرفت.

در این مراسم، امام جمعه بافت طی سخنانی ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی، بیکاری جوانان و مشکل ازدواج، مهمترین دغدغه فعلی را در جامعه مشکل فرهنگ عنوان کرد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری رخنه فرهنگی موضوعی است که هیچ گاه نمی توان برای جبرانش اقتصادی و اعتباری فکر کرد چرا که بایستی قبل از نفوذ فرهنگی آن را حل کرد.

وزیر اطلاعات در جمع مردم شهرستان بافت با اشاره به این که حکومت اسلامی ایران بر پایه اخلاق و معنویت و خدمت به مردم است افزود: نظام حکومت اسلامی ایران در چهارچوب اسلام و شرع است.

علوی همچنین با اشاره به وجود امنیت در کشور گفت: بارور شدن فرهنگ و اقتصاد بایستی در کنار آرامش و امنیت ایجاد شود.

وزیر اطلاعات همچنین راه ایجاد امنیت و آرامش را در کشور با توجه به حفظ وحدت میسر دانست و افزود: آزادی در انتخابات و دموکراسی مردمی در کشور ایران اسلامی سبب ایجاد سلایق سیاسی در کنار یکدیگر و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را در سایه وحدت و همدلی دانست و گفت: هر کس در هر پست و مقام و موقعیتی که باشد بایستی در چهارچوب شرع و حلال و حرام خدا حرکت کند.

علوی مهمترین اولویت فعلی برای حفظ نظام اسلامی و وحدت مردم را دفع حداقلی و جذب حداکثری دانست و گفت: وجود ناامنی های فعلی در برخی کشورهای دنیا و امنیت فعلی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان از امنیت، اقتدار و عزت و سربلندی ملتی است که هر کدام نیرویی خبره و حافظ امنیت و اقتدار این مرز و بوم هستند.

وزیر اطلاعات در ادامه با حضور در جمع مردم نیز به بررسی مشکلات آنان پرداخت.