همسر شهید مدافع حرم با بیان اینکه خون شهدا اتحاد مسلمانان را نوید می دهد گفت: دشمنی که سالهاست در منطقه ی خاورمیانه دست به شرارت زده امروز داعش را به جان مردم انداخته است.

به گزارش پرس شیعه؛ همسر شهید «هادی کجباف» از شهدای مدافع حرم در جمع خانواده های شهدای سوریه به مناسبت روز شهید در این کشور به سخنرانی پرداخت.

وی در این سخنرانی عنوان کرد: خون شهدای ایرانی، لبنانی، عراقی و سایر مسلمانان که با خون شهدای سوری آمیخته شده است، اتحاد مسلمانان را بر علیه دشمنان بشریت نوید می دهد.

شهید «هادی کجباف» که مسئولیت سازمان‌دهی و آموزش برخی از نیروهای مدافع حرم را در سوریه بر عهده داشت، اردیبهشت سال گذشته در منطقه بصری الحریر استان درعا به دست تروریست‌های تکفیری داعش به شهادت رسید.

از اولین نیروهای داوطلبی بود که پس از هجوم تکفیری ها به حریم اهل البیت(ع) در سوریه به میدان نبرد رفت و با تلاش وصف ناپذیرش ضربات سنگینی بر پیکر تروریست ها وارد کرد و در نهایت در اردیبهشت سال گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر این شهید مدافع حرم تا به امروز به میهن بازنگشته است.

در ادامه متن کامل سخنرانی همسر شهید «هادی کجباف» در جمع خانواده های شهدای مدافع حرم در سوریه از نظرتان می گذرد.

«سلام و درود بر خواهران و برادران و خانواده شهدا

سلام و درود بر رهبر بزرگ جهان اسلام امام خامنه ای (ره) و سلام و درود بر رهبر کبیر سوریه حافظ اسد و سلام و درود بر برادر شجاع وصبور بشار اسد و سلام و درود بر خواهران و برادران و خانواده های شهدا .

بنده همسر شهید ابوسجاد هستم که در این خاک مقدس دشمنان اسلام خونش را بر زمین ریختند. مجاهدان ما که از ایران وارد سوریه می شوند فرماندهان بزرگی هستند که تجربه ی سالها دفاع مقدس در جنگ تحمیلی ۸ ساله را دارند و با کوله باری از تجربیات و علوم نظامی با شجاعت و ایمان وارد این کشور می شوند؛ جوانانی که برای جهاد از ایران وارد سوریه می شوند بهترین جوانان ما هستند که هدفی جز اینکه با دشمنی بجنگند که اعتقادات و مقدسات ما و شما را هدف گرفته است، ندارند.

من همسرم را تشویق کردم که برای یاری شما برادران و خواهران بزرگوارم به سوریه بشتابد و اکنون که شهید شده است خودم و فرزندانم آماده هستیم که راه او را ادامه دهیم.

چند دهه است که دولت و مردم ایران و سوریه دوستی و همکاری نزدیکی با هم دارند و این مایه ی خوشبختی است، از زمان حافظ اسد که خداوند او را رحمت کند ، بنای حکیمانه ای گذاشتند و در کنار ایران برادرانه قرار گرفتند که این بنا باید در سایر نقاط جهان ایجاد شود. من امروز در این سرزمین مقدس به برادر بزرگ خویش بشار اسد اعلام می کنم که ما از ایشان حمایت خواهیم کرد و آرزوی پیروزی او را در جنگ علیه صهیونیست و داعش داریم.

اسلام هیچ حد و مرزی در بین سرزمین ها نمی شناسد و کسی بر کسی برتری ندارد مگر به تقوای الهی.

ما همه برادر و خواهر هستیم و خدای ما یکی است، به همه ی انبیاء و کتب الهی ایمان داریم و پشتیبان یکدیگر هستیم.

در هر گوشه ای از زمین اگر انسانی مظلوم واقع شود از او حمایت خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد در سرزمین سوریه، آمریکا و اسرائیل و نوکران داعش دست به قتل بزنند و با قدرت جلوی آنها می ایستیم.

مجاهدان ما دلیرانه و فداکارانه برای دفاع از مردم و مقدسات و حدود اسلامی جنگیده اند و خواهند جنگید.

وجود رزمندگان ما بهترین سند برای اثبات این عقیده است و خون شهدای ایرانی و لبنانی و عراقی و سایر مسلمانان که با خون شهدای سوری آمیخته شده است، اتحاد مسلمانان را بر علیه دشمنان بشریت نوید می دهد.

دشمنی که سالهاست در منطقه ی خاورمیانه دست به شرارت و جنایت زده است در ابتدا با تبلیغات مسموم خود سعی کرد مردم منطقه را از عقیده به دین الهی منحرف سازد و اکنون وارد سرزمین های آنها شده است و ادعا می کند که در این منطقه منافع دارد.

او سالها با مکر حیله مزدورانش را حاکم بر مردم کرد و با زور دولت دروغین اسرائیل را ایجاد کرد؛ حالا هم داعش را که دست پرورده ی خود اوست به جان مردم انداخته است.

ما امروز آمده ایم که همراه شما یک صدا بگوییم: ای آمریکا و ای همدستان او!

ما خود می توانیم داعش را از میان برداریم و نیازی به شما نداریم و این بهانه را برای دخالت در خاورمیانه از او بگیریم. تو هیچ حق و منافعی در این سرزمین ها نداری، آنچه هست متعلق به مردم اینجاست.

ما مردمی هستیم که اعتقاد به دین الهی داریم و زیر بار زور و مکر شما، نخواهیم رفت.

ما مسلمانان یک امت واحده هستیم و کعبه و مکه و مدینه الرسول و بیت المقدس از آنِ ماست.

سوریه، لبنان، فلسطین اردن، عراق، مصر، لیبی، تونس، الجزایر، نیجریه، سودان، سعودی، یمن، کویت، قطر، عمان، امارات، بحرین، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان و سرزمین های اسلامی متعلق به ماست.

زمین، آسمان و دریا و معادن نفت و تمام ثروتهای آن متعلق به ماست. ما شما را مجبور خواهیم کرد که از منطقه خارج شوید زیرا شما عامل هر ویرانی هستید.

شما میان مردم جنگ و تفرقه انداختید و فساد را رواج دادید و در راه تضعیف ملت ها تلاش بسیار کردید.

برادران و خواهران عزیز!

وقت آن رسیده است که روشهای مبتذل غربی را کنار بگذاریم و به سوی دین الهی که مایه کرامت و سربلندی ماست برگردیم.

بیاییم هر روز چند لحظه در مورد دستورات خدای بزرگ که خالق آسمان و زمین است فکر کنیم که عزت را از خدا بخواهیم.

فلله العزّه جمیعاً خداوند از همه ی انسان ها خواسته است تا بسوی او متوجه شوند.

در حکومت اسلامی، حقوق و کرامت همه ی انسان ها حفظ خواهد شد و تمام اقلیت های دینی از مسیحیان و یهودیان و سایر پیروان عقاید الهی در امنیت و رفاه خواهند بود و در کنار مسلمانان با دوستی زندگی خواهند کرد ولی دولت آمریکا و همدستانش این دوستی و اتحاد را نمی خواهند.

حق همیشه پیروز است. جاء الحق و زهق الباطل انّ الباطلَ کانَ ذهوقاً»