در پی برخی اقدامات ناصواب رسانه ای و اشاعه اخبار نادرست پیرامون برخی دیدار های آیت الله جوادی آملی، دفتر این مرجع تقلید، اطلاعیه ای منتشر نمود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد اسراء، متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛

به اطلاع عموم مردم متدیّن و فهیم می رساند که روزانه بخشهای مختلف جامعه اعم از نهادهای حوزوی، دانشگاهی و همچنین مراکز دولتی و یا مجامع خصوصی تقاضای دیدار و بهره مندی از نظرات آیت الله العظمی جوادی آملی را داشته و دارند و حضرت استاد ( دام ظله ) با توجه به شرایط سلامتی و فرصت محدود و نیز به تناسب نیازهای جامعه در حد بسیار محدود، به این درخواست ها پاسخ مثبت می دهند و این امر در دوران های مختلف به همین منوال بوده است.

دفترمرجعیت علمی و دینی آیت الله العظمی جوادی آملی یادآوری می نماید که اخبار و اطلاعات در مورد برگزاری یا عدم برگزاری دیدارها، جلسات و سخنرانی های حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (دام ظله) و نیز اخبار مربوط به محتوای جلسات و دیدارها و همچنین اخبار دفتر معظم له، فقط از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد اسراء به آدرس news.esra.ir به آگاهی می رسد و تنها اخبار منعکس شده در این سایت مورد تایید می باشد.

این دفتر ضمن اظهار نگرانی از برخی اقدامات ناصواب رسانه ای که موجب هدم مناسبات و روابط اخلاقی و اجتماعی جامعه اسلامی می گردد، امیدوار است همگان، خصوصا اصحاب رسانه، در جهت ایجاد جامعه متعالی که بر مبنای صدق، عدل و رعایت مناسبات صحیح اخلاقی و حقوقی بنا می شود، حرکت نمایند. انشاء الله