مرجع عالیقدر جهان تشیع بر انجام وظایف دوران غیبت، تعظیم شعائر و حفظ هویّت اسلامی مملکت و مقاومت در برابر هجوم نااهلان تاکید کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت‌ الله لطف‌ الله صافی‌ گلپایگانی در پیامی به همایش تجلیل از خادمان جشن‌های نیمه شعبان، تاکید کرد: حقیرِ کمترین که افتخار می‌کنم یکی از خدمتگزاران خادمان این دربار نورانی باشم، به شما عزیزان خادم که با اخلاص و نیّت پاک، بر عظمت و شکوه مجالس و همایش‌های مهدوی می‌افزایید، و از جان و مال و وقت خود دریغ نکرده و راه استفاده صحیح منتظران آن حضرت را از معارف ولایی و از ظرائف مهدوی هموار می‌کنید، درود فرستاده و از خدای منّان، توفیقات همگان را در خدمتگزاری بیشتر به آستان مقدّس ایشان مسألت دارم.

در ادامه این پیام آمده است: امید به کرم و لطف خداوند متعال که در این ایّام خجسته و فرخنده و دهه مبارکه مهدویت، منتظران ظهور موفور السّرور آن حضرت، با تجدید عهد و میثاق با آستان فرشته‌دربان آن ولیّ یگانه دوران و امان جهان و صاحب زمان تعهّدات دینی خود را در انجام وظایف دوران غیبت، تعظیم شعائر و حفظ هویّت اسلامی مملکت و مقاومت در برابر هجوم نااهلان تازه کرده و با ثبات و استقامت در راه کسب رضای حضرت قدم برداشته و از امتحانات و فتنه‌های آخر الزّمان سربلند بیرون آییم.

در این پیام تصریح شده است: عزّت و سرافرازی و عظمت مسلمانان و مملکت و نظام فقط و فقط در جلب رضایت آن حضرت، کمک به محرومان و قضای حوائج نیازمندان، و رفع مشکلات و نگرانی‌ها و عمل به احکام نورانی اسلام و نشر و ترویج معارف اهل البیت علیهم‌السّلام است. ان‌شاءالله تعالی جامعه مهدوی ما با شتاب بیشتر، برای تحقّق آرمان‌های مقدّس قرآن کریم و حضرت خاتم النّبیین(صلی الله علیه و آله) موفّق و مؤیّد باشد.