یک روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی در مطلبی عنوان کرد که حزب الله لبنان درست مانند شرایط پس از ترور مغنیه (از فرماندهان ارشد حزب الله)، بر خسارت ترور مصطفی بدرالدین نیز غالب خواهد شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از شبکه المنار، روزنامه صهیونیستی «معاریو» در اولین واکنش به شهادت «مصطفی بدرالدین» فرمانده ارشد حزب الله لبنان اعلام کرد که حزب الله این خسارت را جبران خواهد کرد.

بر اساس این گزارش معاریو در این خصوص مدعی شد: ترور مصطفی بدرالدین در نزدیکی فرودگاه دمشق در شب گذشته، ضربه سختی به فرماندهی نظامی حزب الله وارد کرد.

معاریو در ادامه افزود: بدرالدین از پرچمداران و موسسان شاخه نظامی حزب الله بود. همچنین وی حکم وزیر امنیت را برای حزب الله داشت.

این روزنامه صهیونیستی همچنین تصریح کرد: درست مانند شرایط پس از ترور مغنیه(از فرماندهان ارشد حزب الله)، این بار نیز حزب الله بر این خسارت غالب خواهد شد.

معاریو در پایان آورده است: طبیعتا در اسرائیل برای مرگ بدرالدین که در طراحی و اجرای ده ها حمله علیه تل آویو مشارکت داشت، کسی تاسف نمی خورد.

گفتنی است «مصطفی بدرالدین» از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان سرانجام پس از سلسله نقش‌آفرینی‌های شجاعانه در جبهه مقاومت علیه صهیونیست ها و تکفیریها بر اثر وقوع انفجار در دمشق به شهادت رسید.