بشرویه – امام جمعه موقت شهرستان بشرویه گفت: امروزه تمام دشمنان ایران و شیعیان با استفاده از همه قدرت خود و استفاده از سلاح و بمب سعی در نابودی شیعیان دارند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علی اکبر حدادیان در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان بشرویه بیان کرد: یکی از نمونه های پیروزی حق بر باطل نابودی حکومت فرعونیان و پیروزی قوم بنی اسرائیل بود و این امور در تمامی مراحل پیامبران نشان از پیروزی حق علیه باطل بوده است.

وی گفت: شیعه معتقد است که اسلام بر همه دنیا حکم فرما خواهد شد و با ظهور منجی عالم در تمام دنیا عدالت گسترانیده می شود.

حجت الاسلام حدادیان عنوان کرد:در هر کجای این عالم نشانی از بزرگی و عظمت خداوند متعال است و ان شالله با ظهور امام زمان (عج) ظلم از بین رفته و مظلومان به حق خود می رسند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه همچنین اظهار کرد: امروزه تمام دشمنان ایران و شیعیان با استفاده از همه قدرت خود و استفاده از سلاح و بمب سعی در نابودی شیعیان دارند اما باید با هوشیاری تمام در مقابل این دسیسه ها و توطئه های دشمنان ایستاد.

حجت الاسلام حدادیان افزود: متاسفانه تمامی جنگ های کنونی بین کشورها و تروریست ها بر سر منابع خدادادی و منافع مالی کشور ها است و امروزه کشورهای قدرتمند برسر ملت های ضعیف و مظلوم زورگویی می کنند.

حجت الاسلام حدادیان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ان شالله روزی شاهد ظهور حضرت مهدی (عج) خواهیم بود که با آمدنشان دنیا را پر از عدل و داد می کنند و ما بعنوان عاشقان و پیروان مکتب امام زمان (عج) امسال باید پرشور تر مراسم جشن و چراغانی نیمه شعبان را برگزار کنیم.

امام جمعه موقت بشرویه افزود: در اسلام و نظام ما دو نعمت بزرگ امنیت و سلامت حکمفرما است و ما باید شکرگزار بنیان گزاران این نعمات باشیم.

وی امنیت را اولویت اصلی در هرکشور دانست و بیان کرد: اما جمهوری اسلامی ایران تنها کشور در منطقه است که با فداکاری های سربازان گمنام امام زمان (عج) دارای امنیت کامل است.

امام جمعه موقت بشرویه ادامه داد: دور تا دور کشور ایران را بیگانگان و تروریست ها بسلطه خود در آورده اند و روز به روز کشتار و مرگ مسلمانان را انجام می دهند و این امور تنها با هدف از بین بردن اسلام است.

حجت الاسلام حدادیان نیز در ادامه، شهادت مدافعان حرم و فرمانده ناظری را تسلیت گفت و افزود: ما هر آنچه داریم از مکتب اسلام ناب محمدی است و خداوند نیز برای کسانی که از حرمین و اسلام دفاع می کنند پاداشی فراوان قرار داذه است.