تجمع علمای مسلمان لبنان با تسلیت شهادت فرمانده حزب الله تأکید کرد که نمی توان هیچ سرنوشتی جز شهادت برای این افراد متصور شد.

به گزارش پرس شیعه؛ تجمع علمای مسلمان لبنان در پیامی شهادت مصطفی بدرالدین از فرماندهان حزب الله را تسلیت و افزود: افرادی مانند این مجاهد بزرگ نمی توان سرنوشتی جز شهادت برایشان متصور شد و سرانجام نیز بالاترین مدال شرافت را از خداوند دریافت کرد.

این تجمع افزود: وی از مجاهدان جبهه حق بود که افتخار جنگ با دشمن صهیونیستی را داشت. شهید مصطفی بدرالدین ابتدا افتخار جراحت در بیروت را بدست آورد، پس از بهبود به صحنه بازگشت تا افتخار اسارت را از آن خود کند، پس از آزادی نیز بار دیگر به میدان جنگ آمد.

در ادامه پیام آمده است: پس از آغاز جنگ با تکفیری ها نیز سلاح خود را بدست گرفت و به سوی دمشق رفت و در همه صحنه های جهاد در سوریه حضور یافت تا به شهادت نائل آید و بالاترین مدال را بر سینه خود بنهد و مدال دیگری بر سینه مقاومت و شیوه اصیل جهاد اسلامی قرار گیرد.

تجمع علمای مسلمان شهادت این فرمانده را به سید حسن نصرالله، رهبران و مجاهدان حزب الله و خانواده شهید تسلیت گفت و تأکید کرد: دشمن صهیونیستی پشت پرده این جنایت است و حقیقت گروه های تکفیری را نیز دربرمی گیرد. این جنایت بزدلانه نشان دهنده ضعف دشمنان مقاومت است و پیروزی در آینده ای نزدیک نصیب این محور خواهد شد.

گفتنی است شهید بدرالدین بامداد جمعه بر اثر انفجاری در مقر خود واقع در نزدیکی فرودگاه دمشق به شهادت رسید.

گرچه خبرهایی اولیه از شهادت این فرمانده بر اثر حمله هوایی رژیم صهیونیستی خبر می دهد، اما حزب الله گفته است درباره این موضوع تحقیق خواهد کرد.