رئیس جمعیت علمای صور لبنان اظهار داشت که حزب الله از خون شهید مصطفی بدر الدین نمی گذرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام شیخ علی یاسین رییس جمعیت علمای صور لبنان در پیامی شهادت مصطفی بدرالدین از فرماندهان حزب الله را تسلیت گفت و تأکید کرد که شهادت این فرمانده نشان دهنده اوج هراسی است که پروژه صهیونیستی ـ آمریکایی علیه مقاومت اسلامی دارد و به همین دلیل به ترور مصطفی بدرالدین روی آورده است.

وی افزود: شهید بدرالدین از ابتدای زندگی به ندای جهاد لبیک گفت و با شهادتش به مقاومت اسلامی قدرت و ثبات می دهد. دشمن بداند که بر حس انتقام حزب الله نسبت به خون شهید عماد مغنیه افزود و انتقام این شهید نیز در راه است.

شیخ یاسین با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز انتخابات شوراها تصریح کرد: این انتخابات نشان داد که مسؤولان، مصالح ملت را تعطیل کرده و اقتصاد کشور را در معرض خطر قرار داده اند. اگر مقاومت اسلامی و ارتش و اکثریت مردم همراه با این دو نهاد نبودند، لبنان تاکنون از هم گسیخته بود.

این روحانی لبنانی از اعمال تحریم مالی بانک های لبنان علیه حزب الله به شدت انتقاد کرد و ادامه داد: متأسفانه مقامات مالی لبنان به خواسته آمریکا تن داده تا فشار مالی را بر مقاومت و ملت افزایش دهند، اما آنان نمی دانند که ثروت مقاومت به پول نیست بلکه با عزم و اراده و ایمان است.