حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری در حالی که تظاهرات اعتراض‌آمیزی را در محکومیت قتل عام شیعیان برپا کرده بود، در پایان این راهپیمایی عمومی در سخنانی به شرکت کنندگان گفت: تا زمان اجرای عدالت برای شهدایمان، تظاهرات مردمی متوقف نخواهد شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام و المسلمین راجا ناصر عباس جعفری، دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان، با اعلام اینکه به همراه دیگر رهبران مذهبی این کشور دست به اعتصاب غذا خواهد زد، گفت: سکوت مطلق در مقابل کشتار شیعیان در پاکستان توسط مقامات دولتی و غیرنظامی این کشور جرم سنگین جنایی محسوب می‌شود.

شیخ ناصر عباس جعفری درحالی که تظاهرات اعتراض‌آمیزی را در محکومیت قتل عام شیعیان برپا کرده بود، در پایان این راهپیمایی عمومی در سخنانی به شرکت کنندگان گفت: تا زمان اجرای عدالت برای شهدایمان، تظاهرات مردمی متوقف نخواهد شد.

در پایان این کنفرانس مطبوعاتی، منشور مطالبات ده‌گانه رهبران شیعیان به خبرنگاران ارائه شد.

خاطر نشان می شود از ماه گذشته تا کنون چندین تن از فعالان شیعه در شهرهای مختلف پاکستان خصوصا در دره اسماعیل خان، پیشاور، چارسده، کراچی و پاراچنار مورد حملات تروریستی تکفیری‌ها قرار گرفته‌اند و در آخرین حمله تروریستی، خرم زکی، فعال سیاسی و روزنامه‌نگار برجسته و محبوب شیعه در کراچی به ضرب گلوله افراط‌گرایان القاعده به شهادت رسید. در همین راستا چندی پیش نیز ۴ تن از شیعیان صلح طلب با شلیک گلوله‌های نیروهای امنیتی به شهادت رسیدند.

از یک سو دولت پاکستان مدعی است که طرح اقدام ملی با موفقیت در حال اجرا است، اما روی دیگر سکه نشان می‌دهد که تروریست‌ها آزادانه به فعالیت‌شان در این کشور ادامه داده و پروتکل‌های دولتی و امنیتی نه تنها مانع عمل تروریست‌ها نشده‌اند، بلکه با ایجاد هرج و مرج در جامعه شیعیان این کشور منجر به تسهیل کار تروریست‌ها و ادامه جنایات آن‌ها شده‌اند.