رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه دشمنان هیچگاه دست از توطئه علیه انقلاب و ملت ما برنمی دارند، گفت: دشمن در صدد استحاله نظام اسلامی ایران با استفاده از ابزار جنگ نرم است.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در آیین اختتامیه نخستین اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه اصفهان، قم، مشهد و تهران،   روحانیت و حوزه های علمیه را ایفا کننده نقشی بی بدیل درمقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: نظام اسلامی ما در عصر حاضر طرحی نو از مدل مردم سالاری دینی را در جهان ارائه کرده و این مدل الهام بخش و بر پایه مبانی اسلام ناب، به کابوس نظام سلطه و استکبار تبدیل شده است.

حجت الاسلام سعیدی اساتید و نخبگان حوزه های علمیه را دارای رسالتی خطیر در هدایت گری جامعه برشمرد و اظهار کرد: این نقش پذیری در خصوص ارتقای آگاهی و بصیرت جامعه در مقطع کنونی به مراتب سنگین‌تر شده است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با تاکید براینکه دشمنان هیچگاه دست از توطئه وخباثت علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران برنمی دارند، گفت: دشمن امروز در صدد استحاله نظام اسلامی ایران با استفاده از ابزار جنگ نرم است که روحانیون به عنوان افسران این عرصه می‌توانند ایفاگر نقش های تعیین کننده ای باشند.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی در پایان با بیان اینکه مجموعه عظیم بسیج اساتید به فضل الهی امروز به رشد و بالندگی مطلوبی رسیده است، گفت: این حرکت اثربخش می‌تواند نتایج، دستاوردها و ثمرات ارزشمندی را برای حوزه ها به همراه داشته باشد.