استاد هادوی تهرانی در پیامی شهادت سردار رشید حزب الله، مصطفی بدرالدین (ذوالفقار) را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه؛ استاد مهدی هادوی تهرانی در این پیام آورده است: مصطفی بدرالدین که ذوالفقار اسلام بود، در نهایت جهادی طولانی به شهادت رسید تا شاهدی بر امّت باشد.

مصطفای عزیز که هفته گذشته در مبعث مبارک رسول اعظم صلّی الله علیه و آله در زینبیه دمشق برای اولین و آخرین بار او را یافتم، و گویا عمری است با او دوستی داشتم، چند سال اخیر عمر خود رهبر مدافعان حرم زینب کبری سلام الله علیها بود، و اکنون مهمان آن بانوی بزرگوار و جدّ و پدر و مادر و برادران کریمشان است. هنیئاً لک یا مصطفی!

آن روز که بعد از چند بار معانقه ی عاشقانه از او جدا شدم، خواستم بگویم: بعد از شهادت شفیع ما باش. اما نگفتم که مبادا کسی فال بد بزند، ولی الان می گویم: مصطفی عزیز شفیع ما باش!

دشمنان تکفیری که در سال های اخیر ضربات سنگین رهبری هوشمندانه ی مصطفی را چشیده بودند، در نهایت به صهیونیست ها متوسل شدند تا این شمشیر اسلام را از میان بردارند. و این فاجعه شاهد دیگری بر همکاری و همراهی و همدلی صهیونیسم و تکفیریان اسلام نمای خونخوار است.

اما دشمنان اسلام بدانند که اگر مصطفی بدرالدین به شهادت می رسد، ده ها مصطفای دیگری به میدان می آیند و پرچم حزب الله را به اهتزاز در می آورند و خداوند پیروزی حتمی یاران حق را تضمین کرده است. فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ (۵۶، مائده)

این جانب که در بهت و حسرت از دست دادن مصطفی عزیز عزا دارم، این مصیبت بزرگ را به حضور اقدس امام زمان عجل الله فرجه الشریف و رهبر عزیز انقلاب مدظله العالی و رهبر فرزانه حزب الله سید مقاومت جناب سید حسن نصرالله حفظه الله تعالی و تمام مجاهدان حزب الله و جویندگان حقیقت و به ویژه خانواده آن شهید بزرگوار و بالأخص خواهر شیر صفت و قهرمان آن سفر کرده که صد قافله دل هم ره اوست، تسلیت عرض می کنم و هیچ تردید ندارم که این شهادت هم رزمان مصطفی را در مسیر حق استوارتر و در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام ثابت قدم تر می کند. وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا (۶۹،عنکبوت)