جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای شهادت شهید بدرالدین را خدمت حضرت ولی‌عصر (عج)، جبهه مقاومت و علی‌ الخصوص به حضرت حجت‌ الاسلام و المسلمین آقای سید حسن نصر الله دبیر کل شجاع حزب الله، خانواده شهید و تمام آزادگان جهان تبریک و تسلیت گفت و تأکید کرد که بی‌شک شهادت شهید بدر الدین خونی جدید در رگ های مقاومت می دمد.

به گزارش پرس شیعه؛ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج مصطفی بدرالدین اطلاعیه ای صادر کرد.

متن اطلاعیه جامعه مدرسین که در اختیار خبرگزاری رسا قرار گرفته به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» ( آل عمران:۱۶۹)

شهادت سردار رشید اسلام حاج مصطفی بدرالدین از فرماندهان دلاور حزب الله لبنان موجب تأسف و تأثر فراوان گردید. جبهه مقاومت بار دیگر برگ‌زرینی در کارنامه خود با شهادت این سردار جهادگر ثبت کرد، ایشان با حضور فعال در صحنه‌های نبرد و در جهاد و رویارویی با گروه‌های تکفیری در سوریه با اراده و صلابت به راه خود ادامه داده، از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده بود. بی‌شک شهادت این مجاهد خستگی‌ناپذیر خونی جدید در رگهای مقاومت خواهد دمید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شهادت این سردار رشید اسلام را خدمت حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، جبهه مقاومت و علی‌الخصوص به حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سید حسن نصرالله دبیر کل شجاع حزب الله، خانواده شهید و تمام آزادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می‌نماید و برای وی علّو درجات، حشر با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم