عبد الملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن با ارسال تلگرافی به سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان شهادت مصطفی بدر الدین از فرماندهان ارشد این حزب را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه؛ عبدالملک الحوثی در پیام خود با ستایش از دستاوردها و پیروزی های حزب الله، گفت: این فداکاری ها و جانفشانی های عظیم در راه خداوند تبارک و تعالی و هم پایه و همسطح عظمت هدف مقدس، ایمان راسخ، یقین ثابت و موضع برحق امتی است که امیرالمومنین و نوادگان بزرگوار پیامبر اکرم (ص) در صدر شهدای آن هستند.

الحوثی شهادت مصطفی بدرالدین را به سید حسن نصرالله تبریک و تسلیت گفت و افزود: این همان راه درستی است که در آن سستی و شکست وجود ندارد. ما در یک نبرد و در یک جبهه و زیر یک پرچم با قدرت های ظالم و استکبار مبارزه می کنیم و برادران مبارز حزب الله را بهترین الگو در میدان نبرد می دانیم همانطور که شهید سید حسین بدرالدین الحوثی درباره آن ها گفته است آن ها سرور مجاهدان در این دنیا هستند و آبروی امت اسلام را حفظ کرده اند.

مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله بامداد جمعه، ۲۴ اردیبهشت، در ریف دمشق در منطقه‌ای نزدیک فرودگاه بین‌المللی دمشق بر اثر انفجاری به شهادت رسید.