تبریز- وزیر اطلاعات گفت: امنیت زیرساخت همه عرصه‌ها است و مردم با دیدن ناامنی ها و وضعیت منطقه به خوبی اهمیت امنیت در کشورمان را درک می کنند.

به گزارش پرس شیعه، سید محمود علوی ظهر امروز سه شنبه در شورای اداری آذربایجان شرقی که با هدف تودیع و معارفه مدیرکل اطلاعات استان برگزار شد، اظهار داشت: ترامپ و دوستانش کاری از پیش نمی‌برند. مردم ما همیشه در صحنه هستند و در صورت بروز هر مشکلی وارد عرصه عمل خواهند شد.

وی سپس افزود: توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم و می توانیم همین تحریم ها را فرصتی برای شکوفایی قرار دهیم. می توان بعداز تحمل فشارهای دشمنان و سختی های تحریم ها به توسعه رسید.

وی همچنین با اشاره به اینکه وحدت باید در جامعه حفظ شود و بدون شک رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را از امواج خروشان عبور می دهند، افزود: البته مسئولان نیز باید با همدلی و تلاش روز افزون در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفای نقش کنند و شاهد کاهش مشکلات مختلف مردم باشیم.

علوی با بیان اینکه عزت در گروی همدلی است و اگر همدل باشیم از گردنه های مشکلات به راحتی عبور می کنیم، ادامه داد: وحدت مایه قدرت می شود و اگر بخواهیم از گردنه ها با موفقیت عبور کنیم، لازمه آن با هم بودن است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه امنیت کشور نتیجه تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است، گفت: مردم به خوبی این امنیت را درک می کنند. در این میان استان آذربایجان شرقی نیز امنیت بالایی دارد و این نتیجه همکاری مسئولان است.