جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سربازان نمادهای برجسته و درخشان صداقت، فداکاری، وفاداری، پاکی، شجاعت و بصیرت برای جامعه ما هستند.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار حسین سلامی در هشتمین جشنواره جوان سرباز که صبح امروز در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، اظهارداشت: سربازان نمادهای برجسته و درخشان صداقت، فداکاری، وفاداری، خاکی، شجاعت، کرامت، اخلاص، شهامت، ثبات قدم، آگاهی و بصیرت برای جامعه ما هستند.

وی افزود: عناصر این هویت زیبا و جذاب را شما جوانان از تاریخ عمیق و پرحادثه و پرواقعه دهه های اخیر انقلاب اسلامی به یادگار گرفته اید.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: میراث ماندگار جوانان نیز که سینه خود را زیر بارش گلوله های دشمنان برای عزت، سربلندی و استقلال این ملت سپر کردند؛ این میراث جاودانه است.

وی با اشاره به اینکه شما هویت خود را از کسانی گرفته اید که برای گشودن میدان های مین از یکدیگر سبقت می گرفتند، ادامه داد: از جوانانی که توانستند معادلات پرواز موشک در فضا را بسازند و ماهواره را در فضا جای دهند و ایران را فضایی و آسمانی کنند.

سردار سلامی ادامه داد: تمام عظمت این انقلاب شکوهمند که سیمای ایران را در جهان تغییر داد و از ایران که در جغرافیای سیاسی، آمریکا توصیف می شد، یک ایران قدرتمند ساخت، مدیون شما جوانان است؛ تاجائیکه که رهبر آمریکا به نمایندگی از مقامات سیاسی کشور خود، به عالی‌ترین مقام کشورمان نامه می‌دهد و از ایشان می‌خواهد تا با یکدیگر برای حل مشکلات جهان همکاری نمایند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شما امروز جوانان این سرزمین و فرزندان این ملت هستید، گفت: رهبر انقلاب به جوانان اعتماد کردند و از دل این اعتماد، یک ایران قدرتمند متولد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: شما جوانان این سرزمین و ملت هستید و یادگاران انقلاب و دفاع مقدسید؛ آینده از آن شماست.

سردار سلامی در ادامه گفت: شما جوانان تصویرگر زیباترین نقاشی از ایرانی هستید که در آینده ای نزدیک افق های نزدیکتری از پیشرفت و آگاهی را فتح خواهید کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شما امروز در نقش مدافعان آرمان های این ملت، انقلاب بزرگ و رهبر بزرگ، محافظ آبرو و عزت یک ملت بزرگ هستید، گفت: پرچم به دست شما سپرده میشود و اسلام و ایران دو امانت بزرگ است تا ایران را آباد و اسلام را تجلی ببخشید.