حضرت آیت ‎الله مظاهری با اشاره به ترس آمریکا از شیعیان، گفت: آمریکا و صهیونیسم پشت به پشت هم داده اند و مسلمانان خرفتی همچون داعش و سعودی را به کار گرفته و به شیعه‎کشی مشغول هستند.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت‎ الله حسین مظاهری، شب گذشته در سخنرانی هفتگی خود که در مسجد حکیم برگزار می‎شود، با اشاره به ایام پربرکت ماه شعبان و با تبریک میلاد ولادت امام زمان(عج) گفت: بر همه به خصوص جوانان لازم است که با امام زمان(عج) آشنا باشند، اعتقاد به امام زمان(عج) و آشنایی با ایشان تقلیدی نیست.

وی افزود: متأسفانه گروه بهاییان که یک فرقه ضاله و مضله است، به دنبال شبهه‎اندازی در دل جوانان هستند و درباره ویژگی‎های مختلف امام زمان(عج) شبهه‎های گوناگونی را مطرح کرده‎اند، در روز قیامت به همه ما می‎گویند که چرا نسبت به امام زمان(عج) اعتقاد نداشتی یا اعتقادت نسبت به ایشان کامل نبود.

رییس حوزه علمیه اصفهان با خطاب قرار دادن جوانان و توصیه آنان به سعی در شناخت و تلاش بیشتر برای آشنایی با امام دوازدهم، ابراز کرد: بر همه مردم لازم و به ویژه جوانان لازم است که با امام زمان(عج) آشنا باشند و در مورد شخصیت ایشان کار کنند و با شاخه‎های مختلف تشیع آشنا شوند، باید گفت تشیع همچون یک درخت است که تنه‎ای دارد و ریشه‎ای دارد.

وی ادامه داد: امام زمان(عج) در سحر نیمه سعبان به دنیا آمدند و یکی از جملاتی که ایشان بر زبان آوردند این بود که «یملأ الله به الارض قسطا و عدلا کما ملئت ظلما و جورا»، دشمنان می‎خواستند که امام زمان(عج) متولد نشوند اما ایشان متولد شدند و در هنگام تولد نیز به پدرشان سلام کردند و شهادتین گفتند.

حضرت آیت‎الله مظاهری با قرائت آیه «وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ»، خاطرنشان کرد: این پیام امام زمان(عج) برای فرعون زمان همچون آمریکا و هامان زمان همچون اسرائیل است، آمریکا و صهیونیسم پشت به پشت هم داده است و مسلمانان خرفتی همچون داعش و سعودی را به کار گرفته است و به شیعه‎کشی مشغول هستند چون بنا بر اعتراف و اذعان خود مقامات آمریکایی و اسرائیلی آنان از جمعیت شیعه ترس و واهمه دارند.