دامغان – امام جمعه دامغان با تاکید بر اینکه حقوق مردم دامغان قابل معامله نیست، گفت: اگر حقوق مردم شهرستان حتی از ناحیه یک مدیر بومی تضییع شود نام آن مدیر را از تریبون نماز جمعه افشا خواهم کرد.

به گزارش پرس شیعه؛حجت الاسلام سید محمد حسینیان ظهر جمعه در آئین نماز عبادی سیاسی جمعه شهردامغان در جمع نمازگزاران این شهر به میزبانی مصلای امام خمینی (ره) ضمن هشدار به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان در خصوص وضعیت بهداشت و درمان دامغان افزود: چه معنا دارد که بابت پرداخت بدهکاری خود به پیمانکار که پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی را در سمنان اجرا کرده است از محل پروژه شبکه بهداشت و درمان دامغان این بدهکاری پرداخت شود.

وی اظهار داشت: اگر حقوق مردم دامغان حتی از ناحیه یک مدیر بومی تضییع شود نام آن مدیر را از تریبون نماز جمعه افشا خواهم کرد .

امام جمعه دامغان اضافه کرد: اگر موردی و مستندی به بنده داده شود که حقوق مردم شریف شهرستان از ناحیه مدیری در استان و شهرستان تضییع و پایمال شود برای احقاق دست رفته اقدام و از آن دفاع خواهم کرد.

سربازان گمنان امام زمان (عج) خالصانه به جامعه خدمت می کنند

امام جمعه دامغان با تبریک فرارسیدن سالروز تاسیس وزارت اطلاعات اظهار داشت: انهدام گروهک های تروریستی، مقابله با توطئه های دشمنان و دفع اغتشاشات از مهمترین خدمات و زحماتی است که سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات انجام داده و همچنان با قدرت و با نیرو و توان بیشتر در حال خدمتگزاری هستند که باید قدر و زحمات این عزیزان را بدانیم و آن را ارج نهیم.

حسینیان بابیان اینکه امنیت، نعمتی گرانبها است، افزود: امروز سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و نیروهای نظامی و انتظامی در کنار این عزیزان در برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه نقش آفرین هستند و ما هرگز نباید امنیتی که داریم را فراموش کنیم.

وی همچنین ضمن تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی اظهار داشت: موفقیت رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس در سال ۶۱ و همچنین فتح خرمشهر از معجزات الهی بود.

فرهنگ انتظار در جامعه تبیین شود

امام جمعه دامغان همچنین با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان المعظم و سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) افزود: یکی از کارهایی منتظران واقعی باید برای ظهور آن حضرت انجام دهند تبیین فرهنگ انتظار در جامعه است.

حسینیان اضافه کرد: باید فرهنگ انتظار برای مردم و منتظران آن حضرت از سوی علما و خطبا در منابر تبیین و تشریح شود و مردم بهتر با این فرهنگ آشنا شوند.

وی گفت: انتظار آن است که جشن های میلاد با سعادت امام زمان (عج) با شکوه و در شان و شخصیت آن حضرت برگزار شود و از این طریق منتظران ارادت خود را به فرزند زهرا (س) ابراز کنند.