میامی – امام جمعه میامی با بیان اینکه ملت ما به آمریکا اعتماد ندارد، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات در کنار دیگر نیروهای مسلح تحرکات منطقه را رصد و تهدیدات را خنثی می کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نمازجمعه هفته جاری میامی در مسجد جامع این شهر، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان (عج) و همچنین روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی و توطئه ها را در نطفه خفه کرده اند و اجازه نفوذ دشمن به کشور را نداده اند.

وی با بیان اینکه ملت ما هرگز به آمریکا اعتماد ندارد، افزود: با حضور سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مسلح ایران تهدیداتی که علیه نظام ما صورت گرفته تا کنون خنثی شده است و این مهم نشات گرفته از دیانت این نیرو و ولایت پذیری آنها است.

امام جمعه میامی همچنین با اشاره به اهمیت برگزاری جشن در اعیاد مذهبی برای ایجاد نشاط در سطح جامعه، تصریح کرد: این آئین ها همراه با نشاط و شور و نشاط و در شان آن بزرگواران برگزار شود و شیعیان بدانند که دشمن برای فرهنگ جامعه اسلامی برنامه ریزی کرده است.

صفایی پور همچنین اظهار داشت: ما ادعا داریم که شیعه هستیم و این مهم ارزشمند است و برای اثبات ادعای خود باید در راستای خودسازی در عرصه فرهنگی و اجتماعی و پایداری در برار ظالمان و مفسدان گام برداریم تا در جبهه یاران امام زمان باشیم.

وی همچنین با بیان اینکه باید جامعه را آماده میزبانی از امام زمان (عج) کنیم، گفت: مهمترین وظیفه ما در این راه تقوا و پرهیزکاری است و بستر لازم در جامعه باید فراهم شود و حرکتی مجاهدانه علیه ظلم و جور انجام شود.