سنندج – امام جمعه موقت سنندج گفت: وجود امنیت در ایران اسلامی خودکفایی در عرصه های مختلف را به دنبال داشته است.

به گزارش پرس شیعه؛ ماموستا محمد امین راستی امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه آرامش و آسایش موجود در هر کشوری منجربه توسعه پایدار خواهد شد، گفت: در سایه امنیت و آرامش حاکم بر کشورمان امروز شاهد خودکفایی در عرصه های مختلف و دستیابی به قله های عزت و اقتدار هستیم.

وی عنوان کرد: جای شکرگذاری دارد که کشورما در منطقه پرآشوب خاورمیانه از آرامش و امنیت قابل قبول و رضایت بخشی برخوردار است و این نتیجه تلاش و کوشش نیروهای انتظامی، نظامی و تمامی دست اندرکاران و مسئولان و مشارکت مردم است.

وی وجود جامعه ای امن و آرام را یکی از نعمات ارزشمند خواند و اظهارداشت: حفاظت و پاسداری از امینت موجود در کشورمان رسالت آحاد مردم است.

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه ناامنی ها و آشوب های موجود در منطقه از توطئه های دشمنان اسلام سرچشمه می گیرد، بیان کرد: بی شک در راس این توطئه گران آمریکا و اسراییل قرار دارند.

ماموستا راستی با بیان اینکه یهود سرسخت ترین دشمن مسلمانان است، عنوان کرد: آنان برای ضربه زدن به اسلام و به بیراهه کشاندن جوانان جوامع اسلامی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد و هیچگاه از دشمنی با آموزه های اسلامی دست برنخواهند داشت.

وی ضمن تشکر از رشادت ها و جانفشانی های نیروهای نظامی و انتظامی کشور در پاسداری از حریم امنیت ایران اسلامی گفت: توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه مرهون تلاش ها و ایثارگری های شبانه روزی این افراد است و همواره باید قدردان زحمات آنان باشیم