همدان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: آنان که با اسلام زاویه دارند اصل مهدویت را هدف قرار می‌دهند که باید با برگزاری جلسات مختلف شبهات و سئوالات مربوط به مهدویت را پاسخ داد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله غیاث‌الدین طه‌ محمدی ظهر جمعه در خطبه‌ های نماز جمعه همدان با بیان اینکه مسئله امامت جدی‌ترین رکن اسلام است، اظهار داشت: ارکان دیگر اسلام نیز با توجه به رکن امامت دوام و قوام دارد.

وی با تاکید بر اینکه با پایمال کردن امامت همه دین پایمال می‌شود، افزود: هرکس در زمان زندگی، امام زمان خود را نشناسد و بمیرد در جهالت مرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه آنان که با اسلام زاویه دارند اصل مهدویت را هدف قرار می‌دهند، بیان کرد: باید با جلسات و سخنرانی‌های مختلف شبهات و سئوالات مربوط به مهدویت را پاسخ داد.

آیت الله محمدی با تاکید براینکه مردم به دنبال عدالت هستند و این امر را همه ادیان الهی قبول دارند، گفت: مهدویت مقوله بسیار مهمی است و احادیث بسیاری درباره حضرت مهدی(عج) از پیامبر و ائمه(ع) نقل شده و کسانی که می‌خواهند چراغ مهدویت را خاموش کنند از ریشه‌ خواهد سوخت.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه استعمار برای مقابله با مهدویت نسبت به ساخت جعلی بهاییت و وهابیت اقدام کرده است، گفت: شیعه باید آنقدر در دین خود محکم باشد که با هیچ طوفانی نلرزد.

وی با بیان اینکه بالاترین و با فضیلت‌ترین اعمال، انتظار فرج است، عنوان کرد: بدون انتظار و قبول داشتن امام زمان (عج)، نماز و زکات و حج و دیگر اعمال فایده ندارد.

آیت الله محمدی با بیان اینکه نیمه شعبان روز مستضعفین نام گرفته، عنوان کرد: مراسم شادی در روز نیمه شعبان باید پررنگ باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه روز نیمه شعبان روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز است، افزود: دشمنان و گروهک تروریستی داعش نقشه‌های مختلفی برای کشور جمهوری اسلامی می‌کشند اما این نقشه‌ها با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی می‌شود