بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر ضرورت رفع مشکلات کشاورزان این استان تاکید کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر ضمن رعایت تقوای الهی اظهار داشت: استان بوشهر از ظرفیت های بالایی در بخش کشاورزی برخوردار است که نیاز به توجه جدی مسئولان دارد.

وی با بیان اینکه خرید محصولات کشاورزان یکی از دغدغه های اصلی آنها به شمار می رود، افزود: کشاورزان صیفی کار استان هم اکنون با بحران خرید روبه‌رو شدند به طوری که برداشت محصولات برای آنها مقرون به صرفه نیست.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر مشارکت تمامی مسئولان برای حل مشکلات کشاورزان یاد شده گفت: محصول کشاورزان صیفی‌کار استان بوشهر باید با مشارکت شهرداری‌ها، شوراهای اسلامی و سایر دستگاه‌های اجرایی و نیروهای مسلح و انتظامی برای خرید برنامه‌ریزی شود تا کشاورزان از این بحران نجات پیدا کنند.

صفایی بوشهری به آغاز ساخت واحدهای مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر اشاره کرد و یادآور شد: عملیات ساخت هزارو ۱۲۱ منزل برای روستائیان نیازمند با مشارکت سپاه، کمیته امداد و بنیاد مسکن در استان بوشهر آغاز شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از سپاه، کمیته امداد و بنیاد مسکن در اجرای این طرح مهم محرومیت‌زدایی تصریح کرد: ساخت منزل ویژه روستائیان نیازمند با یک برنامه‌ریزی خوب و مدون با عنایات رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان بوشهر آغاز شده است که جای قدردانی دارد.

وی با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس گفت: این روز که به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نام‌گذاری شده است نقش مهمی در هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و اقتدار ایران اسلامی دارد.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: فتح خرمشهر نشان داد اگر جهان علیه نظام ما شود اما ما با خدا، با وحدت و با برنامه باشیم به تمام اهداف خود دست می‌یابیم.