یاسوج – امام جمعه یاسوج گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه همه مشکلات اقتصادی کشور است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله سید علی‌ اصغر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج افزود: باید این نوع اقتصاد را در عمل به مرحله اجرا درآورد و دیگر موقع شعار دادن نیست.

وی بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم تلاش و عزمی مجدانه از سوی مسئولان و مردم است.

حسینی همچنین اظهار کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایت کار، از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون برای اسلام و انقلاب و این کشور نقشه کشیده اما هر بار با شکست مواجه شده است.

امام جمعه یاسوج افزود: از همان ابتدای شکل گیری انقلاب، آمریکا و هم پیمانانش تحریم و محاصره اقتصادی را علیه ایران وضع کردند و تحریم‌ها مربوط به امروز و دیروز نیست.

وی اظهار کرد: با این حال همه این توطئه ها به دلیل مقاومت هوشمندانه مردم ایران خنثی شد اما توطئه های استکبار همچنان ادامه دارد.

حسینی همچنین با بیان اینکه نباید به برجام دلخوش بود، گفت: معلوم نیست که دولت جدید آمریکا به برجام عمل کند هر چند که تاکنون هم دولت فعلی آن‌ها به تعهدات خود عمل نکرده است.

وی همچنین با تبریک سالروز ولادت امام زمان(عج) بر برگزاری هرچه با شکوهتر جشن های نیمه شعبان تاکید کرد.

حسینی نیمه شعبان را متعلق به همه مستضعفان عالم دانست و گفت: این روز یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ است که باید به بهترین نحو از سوی مردم و مسئولان جشن گرفته شود.

وی با تبریک این روز به همه اقشار به خصوص سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار کرد: امنیتی که در آن به سر می‌بریم مرهون فداکاری‌های سربازان مخلصی است که در داخل و خارج خود را فدای امنیت ما می‌کنند.

امام جمعه یاسوج همچنین یوم‌الله سوم خرداد آزادسازی خرمشهر و روز ایثار و مقاومت را تبریک گفت و گرامی داشت.