کرمان – خطیب جمعه کرمان با بیان اینکه منتظران امام عصر (عج) نباید به دنبال ترویج خرافات باشند، گفت: منتظر باید زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر (عج) باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد صباحی در خطبه‌های امروز نماز جمعه کرمان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان(عج) اظهارکرد: ظهور حضرت مهدی منشاء خیرو برکات زیادی است و انتظار فرج از عبادات است.

وی با تاکید بر اینکه عبادت در زمان غیبت امام عصر(عج) ثواب بسیار دارد، بیان کرد: باید زمینه ظهور حضرت را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه برخی به اشتباه عنوان می‌کنند با ظهور حضرت مهدی(عج) افراد بد از بین خواهند رفت، عنوان کرد: امام زمان(عج)رحمتی برای جهانیان است و برای هدایت انسان‌ها ظهور می‌کنند.

وی با بیان اینکه شیعه امام زمان (عج) نباید به دنبال این خرافات باشد، تصریح کرد: داشتن ایمان و تقوای الهی برای فرج امام زمان(عج) سفارش شده است.

امام جمعه موقت کرمان به سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۳ خرداد اشاره کرد و افزود: : رزمندگان اسلام با فتح خرمشهر حماسه آفریدند و تمامی نقشه‌های دشمنان را برای اشغال خرمشهر و رسیدن به اهداف خود در نظام جمهوری اسلامی نقش بر آب کردند.

صباحی با اشاره به گرامیداشت سالروز سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز بیان داشت: تلاش‌ها و خدمات وزارت اطلاعات در برقراری آرامش و امنیت کشور قابل تقدیر است.