مشهد – امام جمعه مشهد گفت: با باز شدن دروازه مملکت به روی غرب، شرکتهای خارجی آمده و اقتصاد مقاومتی ما را هدف قرار داده اند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد با تبریک فرارسیدن میلاد ولی عصر و دهه مهدویت اظهار کرد: مقداری که دروازه مملکت روی غرب باز شد صد شرکت خارجی آمدند و اقتصاد مقاومتی ما را هدف قرار داده‌اند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: یک شرکت مدلینگ هم در میان این‌هاست، موسسات طراحی مد و پوشش در کشور به فاصله دو ماه فراگیر شده است.

وی خاطر نشان کرد: آرایشگاه‌های زنانه حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای ایجاد کردند و برگزاری مراسم مدلینگ و جشنواره زن شایسته ایرانی را ایجاد و در استودیوهای زیرزمینی کلیپ مبتذل ایجاد می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: آن وقت جوان امام زمانی باقی می‌ماند؟ مرد و زن و خانواده‌ای می‌ماند؟ ببینید دشمن چه می‌کند و ما در چه وضعیتی هستیم؟

وی بااشاره به معضلات صنایع اضافه کرد: از طرفی دستگاه‌های تولیدی ما خوابیده و کارگران بیکار شده‌اند و این‌ها بازار خود را راه انداخته‌اند. سرمایه و زمینه را نباید به دشمن بسپاریم.

آیت الله علم الهدی خاطرنشان کرد: امیدوارم عزیزان ما در مجلس به عنوان ناظر بر تمام حرکت مدیریتی کشور، واقعاً خود را مرید امام زمان (عج) بدانند.

وی با اشاره به شرایط انتظار گفت: انتظار فرج امام زمان(عج) به این نیست که بنشینیم و انتظار بکشیم بلکه باید به دنبال وی راه بیفتیم و تا راه نیفتیم و حرکت نکنیم به او نمیرسیم.

امام جمعه مشهد بیان کرد: تقارن نیمه شعبان امسال با فتح خرمشهر پیام آور این است که در مبارزه با استکبار تا آخرین قطره خونمان ایستادگی نکنیم زمینه برای ظهور حضرت بوجود نمی آید.

وی یادآور شد: باید در تمام اصول دیپلماسی ما انقلاب و توسعه آن و قدرت جهانی آن در نظر گرفته شود، نمی توان در جریان دیپلماسی کشور مسیر انقلاب را متوقف کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر جریان سازی دشمن به منظور مقابله با انقلاب اسلامی بیان کرد: استکبار جهانی جز با تنازل حرکت انقلاب راضی نمی‌شود.