با اقدام نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای ائتلاف با حزب افراطی راست گرا، زمینه برای تصویب طرح اعدام فلسطینی‌ ها فراهم شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ اویگدور لیبرمن که ریاست حزب راست گرای افراطی «اسرائیل بیتونا» (اسرائیل خانه ما) را در اختیار دارد، روز چهارشنبه در یک نشست خبری تاکید کرد در صورت تحقق خواسته‌های اصلی حزبش، این آمادگی را دارد که وارد گفت‌وگوی جدی با دولت نتانیاهو شود.

لیبرمن با اشاره به دعوت بنیامین نتانیاهو از وی برای تصدی وزارت امور نظامی صهیونیستی گفت، در صورتی این سمت را می‌پذیرد که کابینه بنیامین نتانیاهو قانون اعدام فلسطینی‌هایی که به صهیونیست‌ها حمله می‌کنند را تصویب کند.

رییس حزب «اسرائیل خانه ما» همچنین اعلام کرد کابینه نتانیاهو باید در سیاست امنیتی و اجرای اصلاحات در موضوع پذیرش پناهجویان و مهاجرت، تغییرات واقعی انجام دهد.

به گفته منابع حزب راست گرای اسرائیل بیتونا و حزب حاکم لیکود، نتانیاهو با درخواست لیبرمن از جمله حمایت از طرح «اعدام فلسطینی‌ها» موافقت کرده است.

روزنامه عبری زبان معاریو درباره این توافق نوشت، ۹۰ درصد از مسائل مربوط به پیش نویس قانون اعدام فلسطینی ها حل و فصل شده است.

رییس حزب راست گرای افراطی «اسرائیل بیتونا» که از حامیان پاک سازی نژادی فلسطینی‌هاست، روز پنج شنبه با پذیرش پیشنهاد نخست وزیر این رژیم، جانشین «موشه یعلون»، وزیر مستعفی امور نظامی رژیم اسرائیل شد.

لیبرمن امیدوار است طرح اعدام فلسطینی های مهاجم به صهیونیست ها ها را از طریق یک حکم نظامی به اجرا در آورد.

حزب حاکم لیکود از موافقت لیبرمن برای تصدی وزارت امور نظامی رژیم اسرائیل استقبال کرده و از وی خواسته است روند مذاکرات برای پیوستن به ائتلاف دولتی را در نزدیک‌ترین زمان ممکن به پایان رساند.

لیبرمن همچنین چندی پیش از مقامات صهیونیستی خواسته بود با جنبش مقاومت فلسطین، حماس، آن گونه رفتار کند که امریکا با «ژاپنی‌ها در جنگ جهانی دوم» رفتار کرد.