مهاجران افغانستانی در آستانه میلاد امام زمان (عج) در مناطق مختلف مشهد از جمله فرهنگسرای انقلاب اسلامی مراسم جشن برگزار می‌کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ مهاجران افغانستانی در آستانه میلاد امام زمان (عج) در مناطق مختلف مشهد از جمله فرهنگسرای انقلاب اسلامی مراسم جشن برگزار می‌کنند.

این روزها شور و شعف دیگری در دل انسانهای منتظر و عدالت‌خواه جهان جاریست. روزهایی که مشتاقان آن حضرت، در انتظار رسیدن منجی بشریت، سرمه انتظار به چشمهایشان کشیده‌‍‌اند و شادی میلاد وی لبخند را بر لبانشان جاری می‌سازد.

مردم مسلمان و چشم انتظار مهاجر افغانستانی نیز همچون دیگر برادران مسلمان خود در نقاط مختلف جهان، دلشاد از رسیدن این روزها و در تکرار مژده‌ایی بزرگ این روزها را جشن می‌گیرند.

جلسه فرهنگی، مذهبی مهاجران افغانستانی «ثارلله» در مشهد، در عصر آدینه‌ای که متعلق به امام مهربانی‌ها و عدالت خواهی‌هاست، با برپا کردن محفلی شاد برای حضار ساعات خوبی را به وجود آوردند.

در این مراسم که با شرکت تعداد زیادی از فرهنگیان، دانشجویان و مردم مهاجران افغانستانی و انصار برگزار شده‌ بود، برنامه‌های متنوعی از اجرای تواشیح، منقبت‌خوانی، سرود و تئاتر به اجرا درآمد.

در این مراسم «ابوطالب مظفری» ازشاعران برجسته مهاجر افغانستانی، نیز به اجرای قطعه‌ای ادبی پرداخت. از برنامه‌های شاد این مراسم می‌توان به اجرای مسابقه میان کودکان و جوانان بود که بر تنوع و شادی این محفل افزود.