با حضور حضرت آیت الله سبحانی در مدرسه حجتیه قم عمامه گذاری پنجاه نفر از طلاب جامعه المصطفی العالمیه در آستانه میلاد حضرت ولی عصر (عج) انجام شد.

به گزارش پرس شیعه؛ پنجاه نفر از طلاب جامعه المصطفی العالمیه در آستانه نیمه شعبان و میلاد سراسر نور و برکت حضرت ولی عصر(عج) به دست حضرت آیت الله جعفر سبحانی ملبس شدند.

آیین عمامه گذاری طلاب المصطفی با حضور حضرت آیت الله سبحانی در مدرسه مبارکه حجتیه برگزار شد.

حضرت آیت الله سبحانی طلاب حوزه علمیه را سربازان امام زمان (عج) دانست و افزود: مقام سربازی امام عصر (عج) برای تمام طلاب حوزه علمیه است اما با ملبس شدن این سربازی رسمیت می‌گیرد.

در این مراسم معاون فرهنگی تربیتی مجتمع عالی فقه در بیان گزارشی از سیر ملبس شدن طلاب جامعه المصطفی العالمیه گفت: امروز پنجاه نفر از طلاب مجتمع معمم می‌شوند؛ این طلاب صلاحیت علمی و اخلاقی شان احراز شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون ۹۶ نفر از طلاب مدرسه حجتیه ملبس شده‌اند که آمار بی‌سابقه تلبس در کل مدارس جامعه المصطفی است.

معاون فرهنگی تربیتی مجتمع عالی فقه از اهدای پارچه قبایی و مساعده‌ای برای دوخت این لباس خبر داد و در پایان اظهار داشت: امید است که با همت مدیران و اساتید این مدرسه و الطاف مرجع عالیقدر حضرت آیت الله سبحانی بتوانیم شاهد تعمم بیشتر طلاب این مدرسه باشیم.