آیت الله حسینی بوشهری حجت الاسلام زمانی معاون بین الملل حوزه را با حفظ سمت به عنوان مسؤول دفتر بصیرت افزایی سیاسی و اجتماعی حوزه منصوب کرد

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری با صدور حکمی، حجت الاسلام محمد حسن زمانی را با حفظ سمت به عنوان مسؤول دفتر بصیرت افزایی سیاسی و اجتماعی حوزه منصوب کرد.

در حکم آیت الله حسینی بوشهری آمده است:

با اسعانت از خداوند متعال در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری نسبت به حفظ و تقویت روحیه انقلابی در حوزه های علمیه و اجرای تصمیم شورای عالی حوزه های علمیه، مبنی بر «بصیرت افزایی سیاسی و اجتماعی طلاب و روحانیون»؛ نظر به شایستگی و توانمند های حضرت عالی،‌ شما را با حفظ سمت «معاون بین الملل» به عنوان مسئول دفتر بصیرت افزایی سیاسی و اجتماعی حوزه منصوب می نمایم.

امید است با استفاده از تمامی ظرفیت های حوزه های علمیه، نسبت به اجرای مصوبات شورای عالی همت مضاعف نموده و در جهت رشد و بالندگی حوزه های علمیه در عرصه های سیاسی و اجتماعی با رویکرد انقلابی اقدامات لازم را معمول دارید.

گفتنی است، ایجاد دفتر بصیرت افزایی سیاسی و اجتماعی حوزه پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم انقلابی ماندن حوزه های علمیه و هشدار صریح ایشان مبنی بر تضعیف حرکت و روحیه انقلابی صورت می گیرد.