بوشهر – مدیر حوزه‌ های علمیه کشور و نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: پرهیز از ظلم و ایستادگی در برابر ستم ویژگی منتظران واقعی است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله سید هاشم حسینی بوشهری بعد از ظهر شنبه در جمع کارکنان پایگاه دوم نیروی دریایی ارتش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم که با انجام اعمال و رفتار مناسب یک منتظر واقعی باشیم.

وی از ویژگی‌های بسیار مهم منتظران واقعی به پرهیز از ظلم و ایستادگی در برابر ستم اشاره کرد و ادامه داد: آشنایی با معارف دین و صبوری و تحمل مشکلات از دیگر ویژگی‌های منتظر واقعی است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری از اتحاد و همبستگی به عنوان یکی دیگر از وظایف منتظران واقعی نام برد و اضافه کرد: انتظار ما نیز باید انتظاری سازنده باشد.

وی به شرایط پس از ظهور امام عصر(عج) اشاره کرد و افزود: ایجاد امنیت پایدار و عدالت واقعی در سرتاسر گیتی از ویژگی‌های زمان ظهرو مهدی موعود است.

آیت‌الله حسینی بوشهری با بیان اینکه در دوران ظهور شرک و ناامنی به کلی از بین خواهد رفت، خاطرنشان کرد: ما باید خود را برای زمان ظهور به خوبی آماده کنیم و بتوانیم از پیروان واقعی حضرت مهدی(عج) باشیم.

امیر دریادار دوم بابک امینی جانشین فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش نیز در این آئین با اشاره به توانمندی‌های بالای نیروی ارتش در عرصه‌های مختلف، گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی هم از نظر تجهیزات و توان نظامی و هم از نظر اعتقادی و معنویت دارای جایگاه بالایی هستند.